Land of the Lustrous (Hoseki no Kuni) Manga TV Animesini Alır

Land of the Lustrous (Hoseki no Kuni) Manga TV Animesini Alır

2013'te mangadan ilham alan animasyonlu tanıtım videosu

temmuz sayısıKodanşa'sÖğleden sonradergisi 25 Mayıs'ta bir televizyon anime uyarlamasını duyurdu.Haruko Ichikawa'sParlaklar Ülkesi(Hōseki no Kuni) mangası yeşil ışık yaktı.

Manganın hikayesi, 'hōseki' (mücevherler) adlı yeni bir yaşam formunun doğduğu uzak bir gelecekte geçiyor. 28 taş, onlara saldırmak ve onları dekorasyona dönüştürmek isteyen 'tsukijin'e (ay insanları) karşı savaşmalıdır, bu nedenle her bir taşa savaşçı veya doktor gibi bir rol atanır. Phos, ay insanlarıyla savaşmayı uman bir mücevherdir, ancak mücevherlerin yöneticisi Phos'tan bir doğal tarih dergisi düzenlemesini isteyinceye kadar hiçbir görev verilmez.

Ichikawa, 2012'de Kodansha'nın Afternoon dergisinde Land of the Lustrous'u başlattı.Kodanşa Çizgi Romanlarıilk cildi bu yaz İngilizce olarak yayınlamayı planlıyor. Kodansha, manganın yedinci derlenmiş cildini 23 Mayıs'ta Japonya'da yayınlayacak.manga serisisıralanmış2014 yılında Kono Manga ga Sugoi!'nin 'Erkek Okurlar için En İyi 20 Manga' listesinde 10. sıradaydı ve aynı zamandaaday2015 yılında sekizinci Manga Taisho ödülleri için.

mangaesinlenilmiştarafından yönetilen bir animasyonlu tanıtım videosuAkiyo OhashideStüdyo Hibari2013 yılında. Ichikawa film şeridi sürecini denetledi veAya Kanoukarakterleri tasarladı.