Lightning Returns: Final Fantasy XIII Noel & Caius Battle Videoları Yayınlandı

Lightning Returns: Final Fantasy XIII Noel & Caius Battle Videoları Yayınlandı

Oyun 11 Şubat'ta Kuzey Amerika'ya gelecek

Kare EnixLightning - Noel Kreiss ve Lightning - Caius Ballad oyunlarının oynanış videolarını bu hafta yayınlamaya başladı.

Yıldırım Geri Dönüyor: Final Fantasy XIII Kasım ayında Japonya'da sevk edildi. oyun olacakvarmakAmerika Birleşik Devletleri'nde 11 Şubat'ta ve ardından Avrupa'da 14 Şubat'ta.

Oyunu Kuzey Amerika ve Avrupa'da ön sipariş veren oyuncular,Kilidini açYıldırım için ekipman olarak Cloud'un üniforması ve buster kılıcı. Yıldırım da bir Yuna alıyorkostümFinal Fantasy X ve çeşitli samuraylardankostümler, ayrıca Final Fantasy XIV'ten bir Miqo'te kostümü: Oyunun üç şehir devletinden motiflerle kalkanları olan A Realm Reborn: Limsa Lominsa, Gridania ve Ul'dah.Koleksiyoncu SürümüDahil etmekOyun için Japon kapak resmini içeren bir koleksiyoncu kutusu. Ayrıca toz ceketi içeren 80 sayfalık ciltli bir sanat kitabı da içerecek.Tetsuya Nomura'nin orijinal çizimleri, sanat yönetmeni tarafından bir önsözIsamu Kamikokuryō, retrospektif, karakter çizimleri, Lightning'in tüm özelleştirme yelpazesi, Nova Chrysalia dünyası ve mimarisi hakkında bilgiler ve dünyanın canavarları hakkında bilgiler. Ek olarak, sürüm gümüş kabartmalı bir cep saati içerecek.

Oyun, Lightning'in hikayesindeki son bölümü temsil edecek. Oyun, dünyanın sonuna kadar 13 günlük bir geri sayıma odaklanıyor ve oyuncuların 13 gün 13 gece içinde insanlığı kurtarması gerekiyor.