Linkin Park Rock Albümü Gundam Plastik Modeli Paketliyor

Linkin Park Rock Albümü Gundam Plastik Modeli Paketliyor

ABD grubu tema için katkıda bulunuyorMobil Takım GundamAşırı Vs. atari oyunu

Warner Müzik Japonyasahip olmak ilan edildi Çarşamba günü Amerikan rock grubuLinkin Parkiçin bir tema şarkısına katkıda bulunuyorBandai Namco Oyunları'Mobil Takım GundamAşırı Vs. atari oyunu. Buna ek olarak, grubun en yeni albümü A Thousand Suns'ın deluxe kutusu sınırlı sayıda olacak.Gundam24 Kasım'da Japonya'da plastik model ('Gunpla').

Tema şarkısı, 'The Catalyst', albümün ilk single'ı. Albümün iki baskısı, 'Gunpla 30th Anniversary Edition'ın piyasaya sürülmesinden iki ay önce, 15 Eylül'de Japonya'da gönderilecek. Gundam'dan ilk kez bir video oyunu geliyor.franchiseBatılı bir müzik sanatçısından bir şarkıya yer verdi.

Albümün Gunpla 30th Anniversary Edition'ı, bir HGUC 1/144 RX-78GP01Fb Gundam GP01Fb Full Vernian 'Linkin Park Edition' plastik model kitini içerecek. Resmi Japon web sitesine göre, grubun üyeleri Gundam robot anime serisinin büyük hayranları ve modelin özel renk düzenini tasarladılar. Gunpla Sürümü, grup üyeleri ve Gundam tasarımı ile özel kutu sanatına sahip olacak.Güncelleme: Linkin Park'ın 'Somewhere I Belong' şarkısının (2003) müzik videosunda Gundam GP01Fb Full Vernian dahil olmak üzere birkaç Gundam modeli yer aldı. Linkin Park DJ Joe Hahn remixlendisüper hücre's 'Karanlik işler' bir stop-motion video için şarkıdahilBlack Rock Shooter animesinin Özel Sürümünde.

Hahn daha önceyönlendirilmişödül-kazananLinkin Park'ın 'Breaking the Habit' şarkısı için animasyonlu müzik videosu. Hahnçalıştıanimatör ileKazuto Nakazawa(Kill Bill 3. Bölüm: The Origin of O-Ren,Samuray champloo,Dahi Parti Ötesi's 'Ay sürücüsü') ve Tokyo merkezliG.D.H.Müzik videosunda ve videoda Uluslararasıesinlenilmiştarafından bir grafik romanTokyopop.

Kaliforniyalı şarkıcı Andrew W.K. kapak albümünü çıkardıJ-pop'Ai Senshi' şarkısını içeren şarkılarMobile Suit Gundam II: Soldiers of Sorrowfilm. Daha sonra opiyasaya sürülmüşGundam Rock, geçen Eylül ayında Japonya'da Gundam anime şarkılarının İngilizce rock cover'larından oluşan bir albüm.

Kaynaklar: Yenileme , Soyulmuş kabuk

Resimler © Sotsu, Gündoğumu