Lise İlk Sequel Manga'nın Mayıs'ta Çalıştırılacak 1 Atışı

Lise İlk Sequel Manga'nın Mayıs'ta Çalıştırılacak 1 Atışı

SanatçıKazune Kawaharadevam mangası olan Enkoi Debut (Eternal Love Debut) için tek seferlik yeni bir bölüm çizecekLisede İlk Çıkış şojoRomantik manga, Haziran sayısı içinŞueishaBetsumaMargaretDergi 13 Mayıs'ta. Bölüm, derginin 50. yıl dönümünü anmak için.

Kawahara'nın High School Debut shōjo mangası da yayınlandıBessatsu Margaret2003 ile 2008 arasında.Medya piyasaya sürülmüşOrijinal manganın 13 cildinin tamamı 2008-2010 yılları arasında yayınlanmıştır. Canlı aksiyon filmiadaptasyonmanganın prömiyeri Nisan 2011'de yapıldı. Canlı aksiyon film uyarlamasının kendisiesinlenilmişMart 2011'de beş bölümlük bir cep telefonu yan programı.

Kawahara özeldiryayınlananEnkoi İlk kez periyodik olarak tek çekim,içermek2008 ve 2009'da bir bölüm. Enkoi Debut hikayesi, High School Debut'un bitiminden bir ay sonra başlar. Ayrı bir Lise İlk Çıkışı tek seferlik tek seferlik 'Osananajimi wa Gakunenchō' (Çocukluk Arkadaşım Sınıf Başkanıdır) idi.yayınlanan2008 yılında.The High School Debut mangasının hikayesi, imajını yeniden şekillendirmek ve bir erkek arkadaş edinmek için bir oğlanı işe alan bir kızı takip ediyor. Yoh'un gözetiminde Haruna, beyzbol oynayan bir erkek fatmadan kadınsı bir kıza dönüşür. Ancak Yoh, anlaşmalarına bir nokta daha ekler: Haruna, Yoh'un kendisine aşık olamaz.

Kawahara High School Debut'u onunla takip ettiaozora bağırmak2008'de lise grubu mangası ve şu andakalemlerenCevher Monogatari!!(Benim Hikayem) sanatçıylaHadi's (Yasuko'dan Kenji'ye, Shūdensha) Bessatsu Margaret'te.

Kaynak: komik natalie