Little Witch Academia 2 Yeni Manga Serisine İlham Veriyor

Little Witch Academia 2 Yeni Manga Serisine İlham Veriyor

Manga başlamak içinŞueisha'skurdele,Ultra AtlamaAğustosda

dergisinin bu yılki Eylül sayısıŞueisha'skurdele şojodergisi Pazartesi günü yeni bir manga serisini açıklayacak.Küçük Cadı AkademisiGelecek sayıda 3 Eylül'de prömiyer yapacak.Yuka Fujiwara( Crash!, RaRaRa Hallelujah! ) başlıklı diziyi çiziyor.Küçük Cadı Akademisi: Tsukiyo no Ōkan(Crown of Midnight) ve animenin yönetmeniYoh Yoshinariorijinal yaratıcısı olarak kabul edilir.

Sloganda şöyle yazıyor: 'Sihirli bir kullanıcı olmayı özleyen kahraman... belli bir adamla tanışıyor!?'

Ayrıca Shueisha's dergisinin Ağustos sayısı Ultra Atlama 18 Temmuz'da Little Witch Academia'ya dayanan 'kısa yoğun' bir manga serisinin 19 Ağustos'ta Eylül sayısında başlayacağını duyurdu.terio teri, Little Witch Academia'nın sanatçısıtek atış2013 yılında dergiye çıkış yapan manga da bu yeni seriyi çizecek.Stüdyo Tetikleyiciorijinal yaratıcısı olarak kabul edilir.Dizinin özgün bir hikayesi olacak.

Studio Trigger, Little Witch Academia'nın yapımcılığını üstlendi.Anime Mirai program2013 yılında. Devam filmi, Küçük Cadı Akademisi: Büyülü Geçit Töreni aracılığıyla finanse edildiKickstarterhangi kampanyaaşıldıbeş saat içinde 150.000 ABD Doları ana hedefi. KampanyaBittibir ay sonra Ağustos 2013'te ve 7.938 rehin verenden 625.518 ABD Doları (yaklaşık 74 milyon yen) birikmiştir.ulaşmakonun streç hedefleri. Filmin prömiyeriAnime Fuarıbu aydan daha erken.

Animenin hikayesi Akko Kagari'yi (Megumi Han) Little Witch Academia'da sihir okuluna başlar. Orada okurken, idolü, Shiny Chariot adında bir sihirbaz gibi olmayı umuyor.