Little Witch Academia TV Anime'nin BD/DVD Sürümlerinin İngilizce Altyazıları Var

Little Witch Academia TV Anime'nin BD/DVD Sürümlerinin İngilizce Altyazıları Var

TV animesinin ilk ev videosu hacmi 19 Nisan'da geliyor
için resmi web sitesiKüçük Cadı Akademisitelevizyonanime meydana çıkarmak Pazartesi günü dizinin Blu-ray Disc ve DVD sürümlerinin İngilizce altyazılı olacağı açıklandı. İlk Blu-ray Disk ve DVD hacminin 19 Nisan'da gönderilmesi planlanıyor.

buKüçük Cadı Akademisi: Büyülü Geçit Törenianime sevk edildi geçen yıl Japonca, İngilizce, Çince, Almanca, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca altyazılı Blu-ray Disk ve DVD'de. Orijinal 30 dakikalık Little Witch Academia animesinin Blu-ray Disc sürümü dedahil2013 yılında İngilizce altyazılı.Stüdyo Tetikleyici akışİngilizce altyazılı orijinal animeikisi birden2013 ve 2014.

televizyon animesiprömiyeri yapıldı8 Ocak'taTokyo MX,BS11, vekansai tv.Netflixdır-diryayın Akışıseri.

Dizinin hikayesi, çocukken cadı Parlak Arabalı'nın bir gösteri yapmasını izleyen ve o andan itibaren cadı olmayı hayal eden Akko'nun etrafında dönüyor. Shiny Chariot'un katıldığı cadılar okulu olan Luna Nova Akademisi'ne girer. Bu yeni kasabada yeni arkadaşlarla tanışır ve yeni bir okul hayatına başlar. Okulda süpürgeye binme ve sihir harikası dersleri alır, ancak Akko ve arkadaşları Lotte ve Sucy çalkantılı olaylara kapılmaya devam ederler.dönenoyuncu kadrosuiçerir:

  • Megumi HanAtsuko 'Akko' Kagari olarak
  • Fumiko OrikasaLotte Yanson olarak
  • Michiyo MuraseSucy Manbavaran olarak
  • Yoko HikasaDiana Cavendish olarak
  • Arisa ŞidaAmanda O'Neill olarak
  • Rie MurakawaConstanze von Braunschbank Albrechtsberger olarak
  • Kraliçe UedaJasminka Antonenko olarak
  • Noriko HidakaParlak Araba olarak

Yoh YoshinariStudio Trigger'da yönetmen ve orijinal karakter tasarımcısı olarak geri dönüyor.Michiru ShimadaDevam filminin senaryosunu yazan , dizi kompozisyonunu yönetiyor.Shuhei Handa, hem orijinal kısa filmde hem de devam filminde önemli bir animatör, ana karakter tasarımını ele alıyor.Masanobu Nomura(Jartiyerli Külot ve Çorap,Kiznaiver) sanat yönetmenidir veMichiru Oshimamüziği bestelemek için önceki Little Witch Academia animesinden geri dönüyor.

Proje, 2015 yılında Little Witch Academia: The Enchanted Parade devam filmini doğuran bir 2013 anime kısa filmiyle başladı. Yoshinari, ilk kısa filmi yarattı ve yönetti.Anime Mirai2013girişim. Hayranlar ikinci kısayı birKickstarterkitle fonlamasıkampanyaaltı saat içinde 150.000 ABD doları toplayan vesonunda625.518 ABD Doları (orijinalinin dört katıhedef) bir ay içinde. Küçük Cadı Akademisi: Büyülü Geçit Töreninin devamıvardıonun dünya prömiyeriAnime FuarıTemmuz 2015'te.

[Aracılığıyla WTK ]