Live Action Blue Spring Ride Filmi Gişede 1 Numarada Açılıyor

Live Action Blue Spring Ride Filmi Gişede 1 Numarada Açılıyor

Aikatsu!film de açılıyor, izleyici memnuniyetinde 1. sırada

Film veri firması Kōgyō Tsūshin rapor edildi Pazartesi günü canlı aksiyonfilmnın-ninO Sakisaka'sMavi Bahar Yolculuğu(Ao Haru Ride) romantizm mangası, geçtiğimiz hafta sonu Japon gişesinde 1 numaradan başladı. Film, 307 ekranda 210.000 bilet sattı ve yaklaşık 241 milyon yen (2.05 milyon ABD Doları) kazandı.

Hikaye Futaba Yoshioka (oyuncu tarafından oynanan) etrafında dönüyor.tsubasa honda), Kō Tanaka adında bir çocuğa aşık olan bir kız (oynadığıMasahiro Higashide) orta okulda. Ancak, bir yanlış anlaşılmadan sonra, yaz tatilinde okulları değiştirmesiyle arkadaş olarak ilişkileri sona erer. Lisedeyken, bu sefer Kō Mabuchi adı altında tekrar Kō ile tanıştığında dünyası bir kez daha alt üst olur.

Filmin kadrosunda Shūko Murao rolünde Yua Shinkawa da yer alıyor.Ryo YoshizawaAya Kominato olarak,Izumi FujimotoYūri Makita ve Yū Koyanagi, Yōichi Tanaka olarak.Takahiro Miki(solanin, Hidamari no Kanojo,Oradaydık) tarafından bir senaryodan filmi yönettiTomoko Yoshida(gaku,Kanojo wa Uso o Ai Shisugiteru).buAikatsu! filmbu hafta sonu 5. sırada açıldı, ancak bilet satış şirketine göre ilk gününde izleyici memnuniyeti derecelendirmelerinde 1. sırada yer aldıAyrıca. Film, 151 ekran için 157.000 bilet sattı ve yaklaşık 171 milyon yen (1.45 milyon ABD Doları) kazandı.

Bandai'nin orijinal idol temalı kart oyunuesinlenilmişfilmden önce üç anime serisi. Animenin hikayesi, aniden idoller dünyasına dahil olana kadar normal bir ortaokul öğrencisi olan Ichigo'nun etrafında dönüyor. Film, Aikatsu!'nun şimdiye kadarki en büyük 'Süper Canlı' konseri olan Dai Star Miya Ichigo Matsuri'yi merkez alacak. Ichigo, basın toplantıları, son dakika dersleri ve daha fazlasıyla konsere hazırlanıyor.

bu biniciler geldiGaim x Kamen Rider Drive Yoroi Filmi: Daisen Full Throttle film ayrıca bu hafta sonu #4'te açıldı. Film 295 ekranda 167.000 bilet sattı ve yaklaşık 202 milyon yen (1.72 milyon ABD Doları) kazandı.

Son -Film Naruto- düşmüşikinci hafta sonunda 1'den 2'ye. canlı aksiyon parazit filmdüştüüçüncü hafta sonunda listede #2'den #6'ya.

Kaynaklar: Çeşitlilik , Kōgyō Tsushin , Akiba Söken aracılığıyla Yaraon!

Güncelleme: Yazım hatası düzeltildi. Teşekkürler, ukiya_seed