Live Action Corpse Party Filmi Kesilmemiş, 'Sınırsız Sürüm'

Live Action Corpse Party Filmi Kesilmemiş, 'Sınırsız Sürüm'

Team GrisGris korku oyunlarının Eylül ayında gösterime girmesi için filme açık sahneler eklendi

5pb.Pazar günü canlı aksiyonun açıklandığını duyurdu.filmonunceset partisioyunfranchiseEylül'de 'Sınırsız Sürüm' ile sinemalara geri dönüyor. Yeni baskı, orijinal tiyatro sürümünden kesilen açık sekanslara sahip olacak. Sınırsız Sürüm 19 Eylül'de oynamaya başlayacak:

Metin: En kötü korku…
Metin: Sen…
Metin: henüz görmedim…
Metin: 15 yılı aşkın süredir popülerlik kazanan efsanevi korku macera oyunu serisi
Metin: İlk canlı aksiyon film uyarlaması
Metin:Rina Ikoma(Nogizaka46) ilk başrolünde
Metin: Daha önce hiç görülmemiş çığlık dolu sahneler eklendi
Metin: Yönetmen:Masafumi Yamada
Metin: Sınırsız Sürüm
Metin: Orijinal İçerik Oluşturucular: Team GrisGris/5pb. Oyunlar (MAGES.)
Metin: Süpervizör:Makoto Kedoin
Metin: Tema şarkısı 'Babil~ şafaktan önce'Asami Imai
Metin: Rina Ikoma (Nogizaka46)
Metin: Ryosuke Ikeoka
Metin:Nozomi Maeda
Metin: Ceset Partisi Sınırsız
Metin: Eylül 2015'te açılacak

Personel, Team GrisGris'in orijinal Corpse Party korku oyunu ve filmdeki hikayeyi anlatıyor:

Veda ve mezuniyetle karşı karşıya olan Naomi (Rina Ikoma), çocukluk arkadaşı Satoshi Ryosuke Ikeoka) ve sınıf arkadaşları, korku meraklısı sınıf başkanı Ayumi'nin (Nozomi Maeda) Sachiko Ever After'ı çağırmaya karar vermesiyle, son kültür festivallerinden sonra temizleniyor. sonsuza kadar arkadaş kalacaklardır. Bunun yerine, bir dizi korkunç cinayetten sonra kapanmak zorunda kalan Heavenly Host İlköğretim Okulu için perili bir mezuniyet törenine davetiye geldi. Tedavi edilen okulda Naomi ve arkadaşlarını nasıl bir kader bekliyor...?

Filmde Nogizaka46 veAKB48üye Rina Ikoma, lise üçüncü sınıf öğrencisi Naomi Nakashima'yı canlandırıyor. Rol, Ikoma'nın ilk başrolünü işaret ediyor. Ryosuke Ikeoka (1/11Jyuu Ichi Bun No Ichi,Tenisin PrensiMusical 2nd Season) from the male acting group D-BOYS and Popteen fashion magazine model Nozomi Maeda (Real Onigokko 4, Kami No Tsuki) also star as Satoshi Mochida and Ayumi Shinozaki, respectively.

Korku yönetmeni Masafumi Yamada (Hitori)KakurenboGekijōban, Hontō ni Atta Kowai Hanashi) filmi yönetti. Asami Imai, fragmanda duyulan tema şarkısı olan 'Babylon ~ şafaktan önce' seslendirdi.

Filmin orijinal versiyonu 1 Ağustos'ta Japon sinemalarında vizyona girdi.NiconicoCanlı.

XSEED Oyunlarıpiyasaya sürülmüşOrijinal Corpse Party oyununun Kuzey Amerika ve Avrupa'daki PSP versiyonu,birliktedevam oyunu Corpse Party: Book of Shadows. Xseed Games ayrıcailan edildigeçen yıl PC ve 5pb için orijinal Corpse Party oyununu yayınlayacağını söyledi.piyasaya sürülmüşgeçen yıl Xseed'in İngilizce çevirisine sahip bir iOS bağlantı noktası.

Takım GrisGris ve 5pb.piyasaya sürülmüşGeçen yaz Japonya'da, Heavenly Host İlköğretim Okulu destanının Corpse Party: Blood Drive başlıklı üçüncü ve son bölümü. 3DSversiyonorijinal oyununsevk edildi30 Temmuz'da.

Franchise ayrıcaesinlenilmişbirkaç manga uyarlamasının yanı sıraCeset Partisi Kayıp Görüntü ve Corpse Party: Tortured Souls -Bōgyaku Sareta Tamashii no Jukyō-video animesi. Oyunlar toplu olarak 100.000'den fazla kopya sattı ve çeşitli manga serileri 100.000'den fazla sattı.