Live Action Death Note Show'un Kostümlü Oyuncuları Açıklandı

Live Action Death Note Show'un Kostümlü Oyuncuları Açıklandı

Masataka Kubota,Kento Yamazaki,Mio YukiTemmuz canlı aksiyon TV dizisinde yıldız

buoyuncu kadrosubu yılki canlı aksiyon içinÖlüm notutelevizyondizilerPazartesi günü kostümle giriş yaptı.

Oyuncu kadrosu, hangifarklıdırönceki canlı aksiyon uyarlamalarından şunları içerir (yukarıdaki fotoğrafta soldan sağa):

  • Kento Yamazaki(Kyo, Koi wo HajimemasuNishiki,Bir diğerKoichi) as L
  • Masataka Kubota(canlı aksiyonRurouni KenshinAkira,sınırWataru,Kanojo wa Uso o Ai ShisugiteruShinya) olarak Light Yagami
  • benim Yuuki'm(canlı aksiyonSuikast SınıfıYukiko,Tanrıların İstediği Gibi's Word) Yakın olarak

Önceki canlı aksiyon filmleri ve müzikal Near'ı içermiyordu.Canlı aksiyon serisi, anime veya filmlerde yer almayan orijinal bir hikayeye de sahip olacak. dizi yayında olacakNTVTemmuz ayından itibaren pazar günleri.

İçindeTsugumi OhbaveTakeshi ObataOrijinal doğaüstü gerilim mangası olan Light adlı bir genç, insanları isimlerini yazarak ölüme gönderebileceği bir defter bulur. Dünyanın suçlularına karşı kendi kendini ilan eden bir haçlı seferi başlatır ve yetkililer ve kendine özgü bir dahi dedektif ile bir kedi-fare oyunu başlar. 12 ciltlik manga yayınlandıŞueisha's Haftalık Shonen Atlayışı 2003'ten 2006'ya kadar dergi.

Manga, Japonya'da şimdiden üç canlı aksiyon filmine ve 37 bölümlük bir televizyon anime dizisine ilham kaynağı oldu.Medyaserbest bırakıldı Ölüm notu manga, anime serisi ve Kuzey Amerika'da bir yan roman.

Resimlerpiyasaya sürülmüşenüçAmerikan sinemalarında canlı aksiyon filmleri. Canlı aksiyon filmlerinin yıldızıTatsuya FujiwaraLight Yagami olarak veKen'ichi MatsuyamaL olarak

Daha yakın zamanlarda, mangaesinlenilmiş6-29 Nisan tarihleri ​​arasında Tokyo'nun Nissay Tiyatrosu'nda koşan bir Japon ve Amerikan ekibinin müzikali. Müzikal Mayıs'ta Osaka ve Nagoya'ya gidecek ve Temmuz'dan Ağustos'a kadar Güney Kore'de de gösterime girecek, ancak farklı bir oyuncu kadrosuyla.

Kaynak: Mainichi Shimbun's Eski Web