Live Action Death Note Show'un Tanıtım Videoları Tease Yeni Bitiş

Live Action Death Note Show'un Tanıtım Videoları Tease Yeni Bitiş

5 Temmuz'da başlayacak dramada yeni kadro, yeni karakterler, yeni hikaye

NTVTemmuz'un canlı aksiyonunun ikinci tanıtım videosunu yayınladıÖlüm notutelevizyondizilerCumartesi günü. Yakın zamanda duyurulan oyuncu kadrosuna sahip ilk video.


Anlatıcı: Death Note Pazar geceleri geri dönüyor.
Anlatıcı: Yeni bir oyuncu rolleri devralır.
Anlatıcı: Son doruk sizi şaşırtacak
Anlatıcı ve Metin: Yeni Pazar draması Death Note Temmuz'da başlıyor

Bir önceki tanıtım spotu seriyi tanıttı:


Anlatıcı ve Metin: Yaz 2015
Anlatıcı ve Metin: Yeni bir sayfa açıldı…
Anlatıcı: …O katil hakkında
Anlatıcı ve Metin: Death Note drama dizisi haline getirildi
Metin: Yeni oyuncular
Metin: Yeni karakterler
Metin: Yeni hikaye ortaya çıkıyor
Metin: NTV Pazar dizisi Death Note Temmuz 2015'te başlıyor
Anlatıcı: Death Note, Temmuz 2015'te başlıyor
Metin: Yeni … çözünürlük.
Metin: Yeni … bitiyor.

İçindeTsugumi OhbaveTakeshi ObataOrijinal doğaüstü gerilim mangası olan Light adlı bir genç, insanları isimlerini yazarak ölüme gönderebileceği bir defter bulur. Dünyanın suçlularına karşı kendi kendini ilan eden bir haçlı seferi başlatır ve yetkililer ve kendine özgü bir dahi dedektif ile bir kedi-fare oyunu başlar.Canlı aksiyon serisi, anime veya filmlerde anlatılmayan orijinal bir hikayeye sahip olacak. Yeni canlı aksiyon versiyonunun oyuncu kadrosu,farklıdırönceki canlı aksiyon uyarlamalarından şunları içerir (aşağıdaki fotoğrafta soldan sağa):

  • Kento Yamazaki(Kyo, Koi wo HajimemasuNishiki, Another's Koichi) as L
  • Masataka Kubota(canlı aksiyonRurouni KenshinAkira, Limit'in Wataru'su,Kanojo wa Uso o Ai ShisugiteruShinya) olarak Light Yagami
  • benim Yuuki'm(canlı aksiyonSuikast SınıfıYukiko,Tanrıların İstediği Gibi's Word) Yakın olarak

Önceki canlı aksiyon filmleri ve müzikalde Near özelliği yoktu.

Popüler fotoğraf idolüHinako Sano(canlı aksiyonJigoku Sensei Nube) oynar idol Misadörtyeni seride,Yutaka Matsushige(Sukiyaki Batı Django,Bayan Hokusai) Soichiro Yagami oynuyor. Misa, hayatını kelimenin tam anlamıyla ana karakter Light'a adayan, halk arasında 'Misa-Misa' olarak bilinen bir idol. Sōichiro Yagami, Light'ın babasıdır.

Diğer döküm üyeleri şunlardırReiko Fujiwara(canlı aksiyon Kyō, Koi o Hajimemasu) Light'ın küçük kız kardeşi Sayu Yagami olarak,Megumi Seki(canlı aksiyonBal ve Yonca) Shoko Himura olarak,Goki Maeda(yaşam-aksiyonGökşen,Hana Zakari hayır Kimi-tachi e~Ikemen Cenneti 2011,Ağladıklarında - Higurashi) dedektif Tōta Matsuda olarak,Tomohisa Yuge(Kamen Binici Ryuki,cennet öpücüğü,Higanjima) dedektif Shūichi Aizawa olarak,Kazuaki Hankai(canlı aksiyonMW,Kaibutsu-kun) L'nin sağ kolu Watari ve Jiro Satō (yaşam-aksiyon Gokusen,Hakim) dedektif Kanzo Mogi olarak.

Gösteri, 5 Temmuz'da prömiyer yapacak.

Manga koştuŞueisha's Haftalık Shonen Atlayışı 2003'ten 2006'ya kadar dergi ve 12 derlenmiş kitap cildinin 30 milyon kopyası basıldı. Japonya'da şimdiden üç canlı aksiyon filmine ve 37 bölümlük bir televizyon anime dizisine ilham verdi.Medyaserbest bırakıldı Ölüm notu manga, anime serisi ve Kuzey Amerika'da bir yan roman.

Resimlerpiyasaya sürülmüşenüçAmerikan sinemalarında canlı aksiyon filmleri. Canlı aksiyon filmlerinin yıldızıTatsuya FujiwaraLight Yagami olarak veKen'ichi MatsuyamaL olarak

Daha yakın zamanlarda, mangaesinlenilmiş6-29 Nisan tarihleri ​​arasında Tokyo'nun Nissay Tiyatrosu'nda koşan bir Japon ve Amerikan ekibinin müzikali. Müzikal Mayıs ayında Osaka ve Nagoya'ya gitti ve Temmuz'dan Ağustos'a kadar Güney Kore'de de yayınlanacak, ancak farklı bir oyuncu kadrosuyla.

Gömülü videolar için Dennis R'ye teşekkürler