Live Action Death Note Şovu, Light'ın Babası Misa'yı Oynatıyor

Live Action Death Note Şovu, Light'ın Babası Misa'yı Oynatıyor

fotoğraf idolüHinako Sano,Sukiyaki Batı Django'sYutaka MatsushigeTemmuz dramasına katıl

Popüler fotoğraf idolüHinako Sano(canlı aksiyonJigoku Sensei Nube) idol Misa'yı oynayacakdörtTemmuz'un canlı aksiyonundaÖlüm notutelevizyondiziler, süreYutaka Matsushige(Sukiyaki Batı Django,Bayan Hokusai) Soichiro Yagami oynayacak. Misa, hayatını kelimenin tam anlamıyla ana karakter Light'a adayan, halk arasında 'Misa-Misa' olarak bilinen bir idol. Sōichiro Yagami, Light'ın babasıdır.

Yeni duyurulan diğer oyuncular arasında şunlar yer alıyor:Reiko Fujiwara(canlı aksiyon Kyō, Koi o Hajimemasu) Light'ın küçük kız kardeşi Sayu Yagami olarak,Megumi Seki(canlı aksiyonBal ve Yonca) Akiko Himura olarak,Goki Maeda(yaşam-aksiyonGökşen,Hana Zakari hayır Kimi-tachi e~Ikemen Cenneti 2011,Ağladıklarında - Higurashi) dedektif Tōta Matsuda olarak,Tomohisa Yuge(Kamen Binici Ryuki,cennet öpücüğü,Higanjima) dedektif Shūichi Aizawa olarak,Kazuaki Hankai(canlı aksiyonMW,Kaibutsu-kun) L'nin sağ kolu Watari ve Jiro Satō (yaşam-aksiyon Gokusen,Hakim) dedektif Kanzo Mogi olarak. Gösteri, 5 Temmuz'da prömiyer yapacak.

İçindeTsugumi OhbaveTakeshi ObataOrijinal doğaüstü gerilim mangası olan Light adlı bir genç, insanları isimlerini yazarak ölüme gönderebileceği bir defter bulur. Dünyanın suçlularına karşı kendi kendini ilan eden bir haçlı seferi başlatır ve yetkililer ve kendine özgü bir dahi dedektif ile bir kedi-fare oyunu başlar.

Canlı aksiyon serisi, anime veya filmlerde anlatılmayan orijinal bir hikayeye sahip olacak. Yeni canlı aksiyon versiyonunun oyuncu kadrosu,farklıdırönceki canlı aksiyon uyarlamalarından şunları içerir (aşağıdaki fotoğrafta soldan sağa):

  • Kento Yamazaki(Kyo, Koi wo HajimemasuNishiki, Another's Koichi) as L
  • Masataka Kubota(canlı aksiyonRurouni KenshinAkira, Limit'in Wataru'su,Kanojo wa Uso o Ai ShisugiteruShinya) olarak Light Yagami
  • benim Yuuki'm(canlı aksiyonSuikast SınıfıYukiko,Tanrıların İstediği Gibi's Word) Yakın olarak

Önceki canlı aksiyon filmleri ve müzikalde Near özelliği yoktu.

Manga koştuŞueisha's Haftalık Shonen Atlayışı 2003'ten 2006'ya kadar dergi ve 12 derlenmiş kitap cildinin 30 milyon kopyası basıldı. Japonya'da şimdiden üç canlı aksiyon filmine ve 37 bölümlük bir televizyon anime dizisine ilham verdi.Medyaserbest bırakıldı Ölüm notu manga, anime serisi ve Kuzey Amerika'da bir yan roman.

Resimlerpiyasaya sürülmüşenüçAmerikan sinemalarında canlı aksiyon filmleri. Canlı aksiyon filmlerinin yıldızıTatsuya FujiwaraLight Yagami olarak veKen'ichi MatsuyamaL olarak

Daha yakın zamanlarda, mangaesinlenilmiş6-29 Nisan tarihleri ​​arasında Tokyo'nun Nissay Tiyatrosu'nda koşan bir Japon ve Amerikan ekibinin müzikali. Müzikal Mayıs ayında Osaka ve Nagoya'ya gitti ve Temmuz'dan Ağustos'a kadar Güney Kore'de de yayınlanacak, ancak farklı bir oyuncu kadrosuyla.

Eski Web gönderildi Sano'nun Misa olarak daha fazla fotoğrafı.

Kaynak: Mainichi Shimbun's Eski Web