Live Action Haganai Filminden Kobato, Maria Aktrisleri Tanıtıldı

Live Action Haganai Filminden Kobato, Maria Aktrisleri Tanıtıldı

Sayu Kubota, Momoka Yamada 1 Şubat filminde çocuk karakterleri oynayacak

canlı aksiyon için resmi web sitesifilm adaptasyonnın-ninYomi Hirasaka'sBoku wa Tomodachi ga Sukunai(Haganay) hafif roman serisi ilan edildi Cumartesi günüSayu KubotaMomoka Yamada ise sırasıyla Kobato Hasegawa ve Maria Takayama'yı oynayacak. Kubota, Kodaka'nın küçük kız kardeşi Kobato rolü için gerçekten doğru olup olmadığı konusunda gergin olduğunu, ancak diğer oyuncular ve personel tarafından sıcak bir şekilde karşılandığını söyledi. Yamada, Maria'nın patates cipsine olan sevgisini ve biraz küstah doğasına dikkat çekti ve rahibe kostümü ve saçının sevimli olduğunu düşündüğünü ekledi.

Kubota ve Yamadabirleştirmeöncekiilan edildiOyuncular: Koji Seto, Kie Kitano,benim Otanim,Sara Takatsukive Mao Kanjo.

Hirasaka veBuriki'nin orijinal Boku wa Tomodachi ga Sukunai hafif romanlarıdönmekSuçlu gibi sarı saçları ve sert gözleri insanları korkutan yarı Japon / yarı İngiliz bir transfer öğrencisi olan Kodaka (Kōji Seto) ve Yozora (Kie Kitano) adında sürekli olarak somurtkan bir kız hakkında. İkisi, neredeyse hiç arkadaşı olmayan uyumsuzlar için bir kulüp olan Rinjinbu'yu kurmaya karar verir.
Mio Otani, erkek hayranlarına köle gibi davranan ama hiç kadın arkadaşı olmayan güzel bir kız olan Sena'yı oynuyor. Sara Takatsuki (Otomen,GTO,Liseli Erkeklerin Günlük Yaşamları) kadın görünen ama erkek olduğunu iddia eden bir genç olan Yukimura Kusunoki'yi oynuyor. Mao Kanjo, parlak ve sapık Rika Shiguma'yı oynuyor.Takuro Oikawafilmin senaryosunu yazdı ve yönetti.arduvazHirasaka daha önce filmin orijinal okul romantik komedi hafif romanlarını yeniden yaratmamak için orijinal bir hikaye olacağını belirtmişti.

Hafif roman serisinin sekiz cildi 6,1 milyon kopya basıldı. O çoktanesinlenilmiş ikivideo anime ile televizyon anime serisiyan ürünleraynı zamanda bir manga.


ph02 ph03 ph04 ph05 ph06 ph07
ph01 ph02 ph03 ph04 ph05
ph06 ph07

[Aracılığıyla Yaraon! ]

Görseller © 2014 Boku wa Tomodachi ga Sukunai Film Yapım Komitesi