Live Action Hirunaka no Ryūsei Film'in İngilizce Altyazılı Videosu Yayınlandı

Live Action Hirunaka no Ryūsei Film'in İngilizce Altyazılı Videosu Yayınlandı

Film Japonya'da 24 Mart'ta 5. Numarada vizyona girdi.

Fuji TVcanlı aksiyon için İngilizce altyazılı bir video yayınlamaya başladıfilmnın-ninMika YamamoriHirunaka no Ryūsei (Gündüz Kayan Yıldız) Salı günü manga.

Film Japonya'da 24 Mart'ta 272 ekranda gösterime girdi. FilmsıralanmışAçılış haftasında Japon gişesinde 5.

Filmin oyuncu kadrosu içerir :Yukarıdaki resimde soldan sağa:

  • Shohei Miura(canlı aksiyonGökşen) Satsuki Shishio olarak, sınıf öğretmeni Suzume aşık olur.
  • mei nagano(canlı aksiyonAşk hikayem!!) kırsal kesimde doğup büyüyen tuhaf kahraman Suzume Yosano olarak.
  • Alan Shirahama(itibarenSÜRGÜN KILAVUZUNDAN NESİLLER) Suzume'nin Satsuki hakkında ne hissettiğini bilmesine rağmen yavaş yavaş ona aşık olan sınıf arkadaşı Daiki Mamura olarak.

maika yamamoto(canlı aksiyonSuikast SınıfıAşağıda kostümle görülen Kaede), arkadaşlarına karşı düşünceli ve Daiki'ye yaklaşmaya çalışan çok açık sözlü bir kız olan Yuyuka Nekota'nın rolünü oynuyor.

Takehiko Shinjo(canlı aksiyonNisan ayındaki yalanınız,cennet öpücüğü,Boku no Hatsukoi wo Kimi ni Sasagu) filmi yönetti ve Naoko Adachi (canlı aksiyonShitsuren Çikolatacı) senaryoyu yazdı.Rüya Ami gerçekleştirirfilmin tema şarkısı 'Hayaku Aitai' (Yakında Tanışmak İstiyorum).

manga merkezler Kırsal kesimden Tokyo'ya taşınan bir liseli kız olan Suzume Yosano'da. Tokyo'daki ilk gününde kaybolur ve bir adam ona yardım eder. Bu adam, Satsuki Shishio adında yeni sınıf öğretmeni olarak çıkıyor. Suzume yavaş yavaş Satsuki'yi sevmeye başlar. Sınıfında Suzume'nin yanında kadınlardan nefret eden Daiki Mamura oturuyor. Daiki ve Suzume çok geçmeden arkadaş olurlar.

Yamamori mangayı 2011'de başlattı ve seriyi 2014'te sonlandırdı. Manga'nın 12 ana cildi ve bir yan cildi basılı olarak 1,93 milyon kopyaya sahip ve ücretli dijital versiyonu 500.000 indirmeye sahip.