Live Action Judge Filmin Oyuncuları Açıklandı

Live Action Judge Filmin Oyuncuları Açıklandı

Sadako 3D'lerKoji Sato,Hagane yok Onna'sKasumi Arimura,Denşa Otoko'sOrada bir kedi varyıldız olacak

Eylül sayısındanKare Enix'sAylık Shonen Gangandergisi Pazartesi günü canlı aksiyon filminin ana kadrosunu açıklıyoradaptasyonnın-ninYoshiki Tonogaipsikolojik gerilim mangasıHakim.

koji seti(canlı aksiyonMoshidora, Sadako 3D) kurdu oynayacak,Kasumi Arimura(canlı aksiyonHagane yok Onna,Yonca) aslanı oynayacak veOrada bir kedi var(canlı aksiyonGökşen,Denşa Otoko,Meshi Bana Deka Tachibana) tilki oynayacak.

Ek olarak, Kazuyoshi Taira ayıyı oynayacak, Fukino Kawate domuzu oynayacak, Sōtarō Tanaka (Kibō no Koku) köpeği oynayacak ve Yūko Nishimaru (Maaşçı Kintaro) tavşanı oynayacak, filmi Yō Kohatsu (Waya!, Seichi e, Chokujou se yo!) yönetecek ve senaryoyu Kawate ve Kohatsu yönetecek.Aylık Shonen Gangan ayrıca tüm oyuncuların görüntülerinin yanı sıra filmden kareler de içeriyordu.Orijinal manganın hikayesinde, dokuz genç yabancı uyanır ve kendilerini kepenkli eski bir mahkeme salonunda hayvan maskeleri takarken bulurlar. Günahlarla suçlanırlar ve dört kişi hayatta kalana kadar teker teker yargılayıp birbirlerini kurban etmeleri gerekir. Hepsi oyunu oynamalı, yoksa hepsi ölecek.

Tonogai bu mangayı 2010 yılında Square Enix'in Monthly Shonen Gangan dergisinde bitirdikten sonra başlattı.Şüphe, başka bir psikolojik korku mangasıYen Basıngeçen ay yayımlamayı bitirdi. Yargıç geçen Ağustos ayında Japonya'da sona erdi ve Square Enix, geçen Kasım ayında Japonya'da derlenmiş altıncı kitap cildini yayınladı. Kuzey Amerikalı yayıncı Yen Pressserbest bırakmak20 Ağustos'ta 12.99 ABD Doları için ilk Yargıç manga hacmi.

Live-action Judge filminin 8 Kasım'da Japon sinemalarında gösterime girmesi planlanıyor.