Live Action Kingdom Film Devam Filminin Fragmanı 3 Oyuncu Üyesi, Bay Çocukların Yeni Şarkısını Açıkladı

Live Action Kingdom Film Devam Filminin Fragmanı 3 Oyuncu Üyesi, Bay Çocukların Yeni Şarkısını Açıkladı

Yusuke Hirayama,Koichi Sato,Hiroşi Tamakikadroya katılmak

için resmi web sitesikrallıkII: Harukanaru Daichie (Uzak Ülkelere),devam filmidayalı filmYasuhisa HaraKingdom mangası, Cuma günü film için yeni bir fragman yayınlamaya başladı. (Aynı fragman bu hafta Japonya'da sinemalarda gösteriliyor.) Fragman, film için üç yeni oyuncu kadrosunu ortaya koyuyor ve ayrıca filmin temasının ön izlemesini yapıyor.şarkı'Ikiro' (Canlı) tarafındanBay Çocuklar.

Yeni duyurulan oyuncular (yukarıdaki resimde soldan sağa) Mou Bu (Meng Wu) rolünde Yūsuke Hirayama,Koichi SatoRyo Fui (Lu Buwei) olarak veHiroşi TamakiSho Hei Kun (Lord Changping) olarak.Filmin yeni kadrosunda ayrıca şunlar yer alıyor:

  • dörtOkayama Bi Hei olarak
  • Takahiro MiuraBit® olarak
  • Takayuki HamatsuTaku Kei olarak

Döküm içerir Nana SeinoKyō̄ Kai olarak veKento YamazakiShin olarak. Bu beş karakter birlikte bir piyadenin parçasıdır (yukarıda resmedilmiştir).

Diğer yeni oyuncular şunları içerir (yukarıdaki resimde soldan sağa):

  • Tsutomu TakahashiKyu Gen olarak
  • Yukiyoshi OzawaGo Kei olarak
  • Etsushi ToyokawaDuke Hyo olarak
  • kiyohiko shibukawaBakü Koshin olarak

Chihiro YamamotoKyō Kai'nin üvey kız kardeşi olan Kyō Shō (Qiang Xiang) karakterini canlandırmaktadır.


Shinsuke Sato(canlı aksiyonyağ,Death Note YENİ dünyayı aydınlatıyor,Çamaşır suyu) yönetmen olarak geri dönüyor. Kento Yamazaki,Ryo Yoshizawa, vekanna haşimatohepsi bir önceki filmden Shin (Xin), Ei Sei (Yin Zheng) ve Ka Ryō Ten (He Liao Diao) karakterlerini yeniden canlandırıyorlar.Tsutomu Kuroiwa(Tek Parça Film Altın, canlı aksiyonSiyah uşak,GANTZ: Ah) senaryoyu yazarken Satō ve Hara'ya katılır veYutaka Yamada(tokyo gulyabani,Vinland Efsanesi, live-action Bleach) müziği besteliyor. Bay Çocuklarkatkıda bulunurtema şarkısı 'Ikiro' (Live).

Film, 15 Temmuz'da vizyona girecek.

ilk film açıldı Nisan 2019'da Japonya'da ve ilk üç gününde 690.219.500 yen (yaklaşık 6.17 milyon ABD Doları) kazanmak için 506.861 bilet sattı. Film daha sonrasatıldı5.471.938.400 yen (yaklaşık 50.42 milyon ABD Doları) karşılığında toplam 4.11 milyon bilet ve sonunda kümülatif toplam 5.73 milyar yen (yaklaşık 53,2 milyon ABD Doları) kazandı.eğlence ekranlıfilmAnime FuarıTemmuz 2019'da başladı vetaramafilm, ağustos 2019'da amerika birleşik devletleri ve kanada'da sinemalarda.

Hara'nın tarihi mangası, köle çocuk Xin ve Qin eyaleti için büyük bir general olma hayaliyle başladı. Xin, Çin'i birleştirme arzusunu paylaşan genç Qin kralı Ying Zheng'in devlet içinde iktidara gelmesine yardım eder. Xin, Yedi Savaşan Devleti yenebilecek bir ordunun üstün komutanı olmak için elinden gelen her şeyi yapar.

bukayıt ayarımanga başlatıldıŞueisha's Haftalık Genç Atlama Shueisha, 18 Şubat'ta 64. derlenmiş kitap cildini yayınladı. Harasöz konusu100 cilde kadar yazmayı düşünüyor.

Bir televizyon animesiadaptasyon prömiyeri yapıldı2012'de, ikinci sezon ise 2013'te gösterime girdi. FunimationakışKuzey Amerika'daki diziler vepiyasaya sürülmüşher iki sezon da 2016'da DVD'de. Üçüncü animedizilerYasuhisa Hara'nın Kingdom mangasına dayanmaktadır.prömiyeri yapıldıüzerindeNHKNisan 2020'de Genel.

animenin dördüncü sezonu prömiyeri yapıldı NHK General'da 9 Nisan saat 24:00'te (geçerli olarak 10 Nisan saat 12:00'de).

Kaynaklar: Kingdom II canlı aksiyon filmi İnternet sitesi , komik natalie