Live Action Kurosaki kun no Iinari ni Nante Naranai Film, Drama Get Sexy Zone Tema Şarkısı

Live Action Kurosaki kun no Iinari ni Nante Naranai Film, Drama Get Sexy Zone Tema Şarkısı

'Günümü gün et16 Aralık'ta piyasaya sürülmesi planlanan 'Colorful Eyes' single'ında yer alan şarkı

Canlı aksiyon filminin resmi web sitesi adaptasyon nın-ninmakine'sKurosaki-kun no Iinari ve Nante Naranaimanga ilan edildi Pazartesi günü idol grupseksi bölgeşarkısını sunacak'Günümü gün et' hem film hem de canlı aksiyon için tema şarkısı olarakdrama.

'Make My Day', Sexy Zone'un 16 Aralık'ta piyasaya sürülmesi planlanan 10. single'ı 'Colorful Eyes'ın B yüzündeki parçası.Kento NakajimaFilmde ana karakter Haruto Kurosaki'yi canlandıran kendisi de Sexy Zone üyesi ve şarkıya 'Şarkı bir sadisti tarif ediyor' diyerek yorum yaptı.

Film 27 Ocak'ta Japonya'da vizyona girecek ve iki bölümlük canlı aksiyon draması yayınlanacak.Nippon TV22 ve 23 Aralık'ta.Hem film hem de televizyon dizisi, aşağıdakileri içeren aynı oyuncu kadrosunu paylaşıyor:

  • Kento Nakajima (canlı aksiyon)Gümüş kaşık) Haruto Kurosaki olarak
  • Nana Komatsu(canlı aksiyonKin Kyori Renai,Kehanet,Baküman.) önce Yū olarak
  • Yudai Chiba(canlı aksiyonMavi Bahar Yolculuğu,Ouran Lisesi Ev Sahibi Kulübü) Takumi Shirakawa olarak
  • Yūta Kishi (canlı aksiyon Kin Kyori Renai) Yūsuke Kaji olarak
  • Sara Takatsuki(Marnie Oradayken) Meiko Ashigawa olarak

Dizi ayrıca Kaho'yu Suzune olarak kabul ediyor.

Hayato Kawai (canlı aksiyonSuzuki Sensei,Cevher Monogatari!!) hem filmi hem de televizyon dramasını yönetiyor veYuko Matsudaher ikisi için de senaryolar kaleme aldı. Tarō Makido müziği besteliyor.

Manga, liseye yeni başlayan ve gözünü 'Beyaz Prens' Takumi Shirakawa'ya dikmiş olan Yū Akabane'nin etrafında dönüyor. Ama 'Kara İblis' Haruto Kurosaki'yi geçtiğinde, Haruto Kurosaki ilk öpücüğünü elinden alır ve söylediği her şeyi yapması gereken yerde ona bir ceza verir.

Makino mangayı başlattıKodanşa'sBessatsu ArkadaşKodansha, 13 Kasım'da manganın beşinci derlenmiş kitap cildini yayınladı.

Kaynak: komik natalie