Live Action Kyō no Kira kun Film Fragmanı Önizleme Tema Şarkısı

Live Action Kyō no Kira kun Film Fragmanı Önizleme Tema Şarkısı

Shono Hayama,Yuna Taira, Miura Reiko,Ken Yasuda25 Şubat filminin kadrosuna katıl

Canlı aksiyon filminin resmi web sitesiadaptasyonnın-ninRin Mikimoto'sşojomanga serisiKyō no Kira-kun(Bugünün Kira-kun'u) başladı yayın Akışı Salı günü film için bir fragman ve yeni bir görsel. Video, filmin tema şarkısı 'Ima Made Kimi ga Naita Bun Torimodosou'yu (Ağladığınız Tüm Zamanları Geri Alacağım) ortaya koyuyor ve ön izlemesini yapıyor.İskender.

Görsel, Shōno Hayama'nın (yukarıdaki resimde sol altta) Yabe'yi oynayacağını ortaya koyuyor veYuna Taira(sağ altta) Rei oynayacak. Miura Reiko veKen Yasudafilm için de rol aldı.Taishi Nakagawa(yukarıdaki resimde sol üst) veMarie Iitoyo(sağ üst) sırasıyla Kira ve Nino olarak oynayacak. Nakagawa, canlı aksiyonda Kiyoshi olarak rol aldıCezaevi Okulutelevizyon dizilerinin yanı sıra Ryota WatariNisan ayındaki yalanınızcanlı aksiyon filmi. Iitoyo, canlı aksiyonda Tsuruko'yu oynadıanohana: O Gün Gördüğümüz Çiçekcanlı aksiyonda özel ve Kira AsoMarstelevizyon dizisi ve film.

Film Japonya'da 25 Şubat'ta vizyona giriyor.Taisuke Kawamura(canlı aksiyonKuragehime) filmi yönetecek.

bu Öykü Omzunda papağan tutan Nino adında eksantrik bir kız ile günlerini saçma sapan geçen Kira adında bir atlıkarıncayı konu alıyor. Nino ve Kira'nın evleri yan yanadır ama hiç konuşmamışlardır, ta ki bir gün Nino Kira'nın sırrını öğrenene ve kaderleri iç içe geçene kadar.

Mikimoto seriyi başlattıBessatsu Arkadaş2011 yılında veBittiAğustos 2014'te dizi.KodanşaEkim 2014'te manganın dokuzuncu ve son derlenmiş cildini yayınladı.

Mikimoto'nun shōjo manga serisiKin Kyori Renaicanlı aksiyon filmi aldıadaptasyonEkim 2014'te.

Kaynak: komik natalie