Live Action My Dearest Self with Malice Önceden Düşünülen Dizide Rina Kawaei Oyuncular

Live Action My Dearest Self with Malice Önceden Düşünülen Dizide Rina Kawaei Oyuncular

Kawaei, flört kulübü çalışanı Nami'yi oynuyor

canlı aksiyon için resmi web sitesi diziler nın-ninHajime InoryuveShota Itō'sMalice ile Sevgili Ben(Shinainaru Boku e Satsui o Komete) manga Perşembe günü açıkladıRina Kawaei(sağ alttaki resimde) bir randevu kulübünde çalışan bir kız olan Nami olarak oyuncu kadrosuna katılıyor.

Kawaei, daha önce duyurulan başrol oyuncusuna katıldıryosuke yamada(yukarıdaki resimde solda görülüyor). Yamada, seri katil bir babası olan üniversite öğrencisi Eiji'yi oynuyor ve bu onun en karanlık sırrı olmayabilir.

dizi yayında olacakFuji TVÇarşamba günleri 10:00 - 22:54Kodanşa Çizgi Romanları yayınlarİngilizce manga ve 'çift kişilik gerilim' hikayesini anlatıyor:

Üniversite çağındaki bakire Eiji bir gün bir kız arkadaşı olmasını hayal eder... ta ki bir gün yatağında 'kız arkadaşı' ile uyanana kadar! Sadece bu da değil, arkadaşı ona kavga ettiğini ve Eiji'nin hatırlamadığı üç gün geçtiğini mi söylüyor? Eiji'nin kendisi tarafından hangi karanlık sırlar saklanıyor?

Yamada'nın hem komik hem de ciddi roller oynayabileceği ve bu nedenle ikili kişiliğin temalardan biri olduğu bir hikayede Eiji'yi oynamak için uygun olduğu yorumunu yaptı. Inoryū, sadece Eiji'nin değil, tüm karakterlerin birden fazla tarafı olduğunu da sözlerine ekledi, bu yüzden live-action versiyonunun oyuncu kadrosunun karakterleri nasıl yorumlayıp güncellediğini merakla bekliyor.

Michitaka Okuda (canlı aksiyon) anahtarlı,Nobunaga Konseri, Masquerade Hotel, Antiquarian Kitabevi Biblia'nın Vaka Dosyaları series) senaryoları yazıyor veHiroaki Matsuyama(canlı aksiyon Anahtarlı, Nobunaga Konçertosu, Antiquarian Bookshop Bible's Case Files,gizem deme,Yalancı oyunu ) baş yönetmen olarak görev yapmaktadır. Daisuke Kusagaya yapımcılık yapıyor ve Fuji TV prodüksiyondan sorumlu.

Hikaye yaratıcısı Inoryū ve sanatçı Itō mangayı seri hale getirdi.Kodanşa'sgenç dergiMayıs 2018 sayısından Ağustos 2019 sayısına ve ardındanKomik GünlerAğustos 2019'dan Eylül 2020'ye kadar hizmettedir. Kodansha'nın dolaşımdaki manga ciltlerinin 1,2 milyondan fazla kopyası vardır.

Kaynaklar: My Dearest Self with Malice Aforethink live-action serisi' İnternet sitesi , komik natalie