Live Action My Love Story/Ore Monogatari'nin Tam Fragmanı Öpücük Sahnesini Anlatıyor

Live Action My Love Story/Ore Monogatari'nin Tam Fragmanı Öpücük Sahnesini Anlatıyor

Ryohei Suzuki31 Ekim'deki film açılışında Kentarō Sakaguchi ile öpüşme pratikleri

Yaklaşan canlı aksiyon için resmi web sitesifilmnın-ninKazune KawaharaveHadiBenim Aşk Hikayem!! (Cevher Monogatari!!)şojoromantik komedi mangası başladı yayın Akışı 95 saniyelik fragmanın tamamı ve Salı günü ikinci teaser fragmanı. Fragmanın tamamı, erkek başrol Takeo'nun kadın başrol Yamato'yu bir adamın ona vurmasından kurtarmasını gösteriyor. Ayrıca Takeo'nun en iyi arkadaşı Sunakawa ile (aralarında plastik sargı ile) öpüşme pratiği yapıyor.

Medyadır-diryayıncılıkKuzey Amerika'daki manga ve yayıncı hikayeyi şöyle anlatıyor:

alTanrıdev bir kalbi olan dev bir adam. Kızların onu istememesi çok kötü! (Yakışıklı en iyi arkadaşı Sunakawa'yı istiyorlar.) Kenarda kalmaya alışkın olan Takeo, dimdik ayakta duruyor ve kaderini kabul ediyor. Ama bir gün Yamato adında bir kızı trende bir tacizciden kurtardığında, (aşk!) hayatı aniden inanılmaz bir hal alır!

Japon eğlence haber sitesi Natalie ayrıca gönderildi filmden kareler. Tiyatrolar Cuma günü 'Takeo'nun En Ciddi Takvimi' ile bilet satmaya başlayacak ve tam fragman aynı gün Japonya'daki sinemalarda oynamaya başlayacak.Filmler ana oyuncu kadrosuiçerir:

Ryohei Suzuki(Gatçaman) Takeo Goda olarak
mei nagano(Rurouni Kenshin) Rinko Yamato olarak
Kentaro Sakaguchi (Umimachi Günlüğü) Makoto Sunakawa olarak
Yasufumi Terawaki(Boogiepop ve Diğerleri) ve Yutaka Gōda (Takeo'nun babası)
Sawa Suzuki(Aibō) as Yuriko Gōda (Takeo'nun annesi)

Suzuki, iki metre boyunda (6,5 fit boyunda), tahmini 120 kilogram (260 pound) Takeo Gōda'nın rolünü canlandırmak için 30 kilogram (60 pounddan fazla) ağırlık kazanmak için kendi eğitim rejimini yaptı ve izledi. .

Hayato KawaiSuzuki Sensei) projeyi yönetiyor ve üzerinde çalışıyorAkiko Nogi's (Kütüphane Savaşı) senaryo. Film, 31 Ekim'de Japon sinemalarında gösterime girecek.

Manga da varesinlenilmişdevam eden bir televizyon anime uyarlamasıstüdyo tımarhaneNisan ayında prömiyerini yapan.gevrek rulodır-diryayın Akışıanime yayınlandıkça veSentai Filmworkssahip olmaklisanslıev video serisi.

Kawahara (Lisede İlk Çıkış) ilk olarak hikayenin orijinal 100 sayfalık versiyonunu bir sayısında yayınladı.Bessatsu MargaretKardeş Ekim 2011'de, ancak manga daha sonraiadeBessatsu Margaret'te sanatçı Aruko ile serileştirilmiş bir çalışma olarak (Yasuko ve Kenji) Nisan 2012'de.Şueisha25 Haziran'da manganın dokuzuncu derlenmiş kitap cildini yayınladı ve Viz, 7 Temmuz'da beşinci cildini yayınladı.

Serikazanmak37. Sırada En İyi Shojo MangaKodanşa2013 yılında Manga Ödülleri. Ayrıca, dizitepesindeKono Manga ga Sugoi'nin 2013 baskısındaki Kadın Okurlar için Manga listesi! rehber kitap.

Kaynak: komik natalie