Live Action Orange Film'in Görseli Karakterleri Şimdiki ve Gelecekteki Gösterir

Live Action Orange Film'in Görseli Karakterleri Şimdiki ve Gelecekteki Gösterir

oynadığı filmTao Tsuchiya,Kento Yamazaki12 Aralık'ta Japonya'da açılıyor

Canlı aksiyon için personelfilmnın-ninIchigo Takano'sTuruncumanga Cuma günü film için yeni bir görsel yayınladı. Görsel, ana karakterlerin hem lise yaşını hem de gelecekteki 26 yaşındaki versiyonlarını gösterir (ikincisi Kakeru Naruse karakterini içermez).

personelin yazdığı bir afişaçıkbu ayın başlarında, sol üst köşede orijinal manganın ilk cilt kapağının yeniden canlandırılması yer aldı:

Yedi Deniz EğlencesiniyetYayınlaKuzey Amerika'daki orijinal manga ve manganın hikayesini anlatıyor:Hayatta herkesin pişmanlıkları vardır. Öyleyse kim fırsat verilirse geçmişi değiştirme şansına sahip olmaz ki? On altı yaşındaki Takamiya Naho, yirmi yedi yaşındaki halinden geldiğini iddia eden gizemli bir mektup aldığında, hayatı aniden değişir. Mektup ona Naruse Kakeru adında yeni bir nakil öğrencisinin sınıfına katılacağını ve gözünü ondan ayırmayacağını söyler. Ama neden? Naho, mektubun ve onun şifreli uyarısının ne olacağına ve sadece kendi geleceği için değil, Kakeru'nun da geleceği için ne anlama geldiğine karar vermelidir.

Mitsujiro Hashimoto(Sprout) filminin yönetmenliğini yapıyor.Suzuki Sensei dizilerJaponya Ticari Yayıncılar Birliği'nin en iyi canlı aksiyon dizisi ödülü, Galaxy Ödülleri ve diğer ödülleri aldı. Orange, yönetmen koltuğunda oturan ilk uzun metrajlı filmidir.Arisa Kaneko(Denşa Otokofilm,Kahramanlar Skelter) senaryoları yazdı veYoshihide Otomo(Amachan, canlı aksiyonBoku wa Imōto ni Koi o Suru) müziği besteledi. Müzik grubuKobukuro(Çapraz Oyun, Bakuman.) adlı bir şarkı besteledi.Mirai' (Gelecek) filmin tema şarkısı olarak.

Nagano Eyaleti'nin Matsumoto Şehrindeki film için çekimler - manganın gerçek hayat ortamı -başlamakeylülde. Filmin ekibi, çekimlerin Ekim ayının başına kadar süreceğini açıklamıştı. Film Kasım ortasına kadar tamamlanacak ve 12 Aralık'ta tüm Japonya'da vizyona girecek.

ana oyuncu kadrosuiçerir:

Tao Tsuchiya(canlı aksiyonRurouni Kenshin,Kütüphane Savaşları) gelecekte 10 yıl sonra kendisinden bir mektup alan manganın utangaç kahramanı Naho Takamiya olarak.

Kento Yamazaki(Kyo, Koi o Hajimemasu,Ölüm notucanlı aksiyon dizisi) Naho'nun aşık olduğu ve Naho'nun kurtarması gereken yalnız çocuk Kakeru Naruse olarak.

Ryo Ryuusei(ZyudenSentaiKyoryuger), Kakeru ile olan ilişkisini desteklerken bile Naho'ya karşı hisleri olan futbolcu Haruto Suwa rolünde

Hirona Yamazaki(Takashi Miikecanlı aksiyonTanrıların İstediği Gibi) havalı, abla tipi sınıf arkadaşı Takako Chino olarak

Dori Sakurada (Tenisin Prensimüzikaller' Ryōma) Garip, inek sınıf arkadaşı Saku Hagita olarak

Kurumi Shimizu(The Kirishima Thing) grubun ruh hali yaratıcısı Azusa Murasaka rolünde

takano ( Yume Miru Taiyo ) başladışojomangaŞueisha's Bessatsu Margaret 2012 yılında dergi, ancak taşındıfutabaşı'sonundergiAylık İşlem2013 yılında.BittiFutabasha, manganın dördüncü derlenmiş cildini 20 Şubat'ta yayınladı ve beşinci ve son cildi 12 Kasım'da yayınlayacak.gevrek rulo yayınlarmanga dijital olarak İngilizce. Seven Seas, tüm seriyi iki omnibus cilt halinde yayınlamayı planlıyor.

Kaynak: komik natalie