Live Action Ouran High School Host Club Film Fragmanı Yayınlandı

Live Action Ouran High School Host Club Film Fragmanı Yayınlandı

17 Mart filmiAKB48'sMariko Shinoda, Koreli grup 2PM'den Nichkhun konuk olarak

Sonybaşlamak yayın Akışı canlı aksiyon filmi için 61 saniyelik tam bir fragmanadaptasyonnın-ninBisco Hatori'sOuran Lisesi Ev Sahibi KulübüCuma günü romantik komedi mangası. Fragman daha önce duyurulan oyuncu kadrosunun kliplerini içeriyor veMariko ShinodaJapon pop grubununAKB48ve Koreli grup 2PM'den Nichkhun.

Mangada ve sonraki anime ve canlı aksiyon serisi uyarlamalarında, lise birinci sınıf öğrencisi Haruhi Fujioka, büyük bir borcu olduğu zengin okulun Host Club'ında yer alabilmek için bir çocuk gibi davranır. Yaklaşan filmde, Haruhi için aşk çiçek açar, ancak ev sahibi kulüp, bencil bir kadın değişim öğrencisinin ortaya çıkması sayesinde içeriden parçalanır.

17 yaşındaki oyuncuHaruna Kawaguchi(Yankee-kun'dan Megane-chan'a,Moshidora) başrolünü Haruhi olarak yeniden canlandırıyor; ilk kez bir uzun metrajlı filmde manşet olacak. Kawaguchi, filmin hikayenin canlı aksiyon televizyonunda görülmeyen bir yönünü gösterdiğini söyledi.diziler, Hatori'nin kendisi senaryo üzerinde işbirliği yapıyor olsa da.

Televizyon dizisinin geri kalanıyla birlikte,Yusuke YamamotoveShunsuke Daitosırasıyla ev sahibi kulübün başkanı Tamaki Suou ve başkan yardımcısı Kyoya Ootori olarak geri döndüler. Shinoda yarı Japon uluslararası değişim öğrencisi Michelle'i oynarken, Nichkhun ağabeyi rolünü oynuyor. Bu, Nichkhun'un bir Japon filmindeki ilk görünüşü olacak.Sony Pictures Eğlenceilk televizyondan filme projesi olan filmin dağıtımını yapıyor. Ouran High School Host Club canlı aksiyon filmi, 17 Mart'ta Japonya'daki sinemalarda gösterime girecek.