Live Action Rent A Girlfriend Şovu Komedyen Oideyasu Oda'yı Kazuya'nın Babası Olarak Kullanıyor

Live Action Rent A Girlfriend Şovu Komedyen Oideyasu Oda'yı Kazuya'nın Babası Olarak Kullanıyor

Prodüksiyon, 2 Temmuz'da başlayacak olan dizinin ana çekimlerini tamamladı

Canlı aksiyon için personel diziler nın-ninReiji MiyajimaKiralık Kız Arkadaşı (Kanojo, Okarishimasu) manga, Salı günü başka bir oyuncu kadrosunu ve ana çekimlerin sona erdiğini duyurdu. KomedyenOideyasu Oda (Gelin Herkes, İsimsiz Kuşlar) Başroldeki Kazuya'nın babası Kazuo Kinoshita'yı canlandırıyor.

Oda, bunun Tokyo'da konuşulan standart Japon lehçesindeki ilk rolü olduğunu belirtti ve izleyicilerden, bu karakterden kurtulup kurtulamayacağını kontrol etmelerini istedi.kansaiAksan. (Kyoto yerlisi yıllardır Tokyo'nun güneyindeki Kansai bölgesinden karakterler oynuyor.)

Kodanşa Çizgi Romanlarıdır-diryayıncılıkİngilizce manga ve hikayeyi anlatıyor:Bir kız arkadaş kiralayabilirsin ama aşkı satın alabilir misin? Talihsiz üniversite birinci sınıf öğrencisi Kazuya Kinoshita, kötü bir ayrılıktan dolayı sersemlemiş, idol güzeli ve kibar Chizuru ile akvaryumda birkaç saatlik arkadaşça arkadaşlık kiralar. Ama dibi Kazuya'nın düşündüğünden daha alçak olabilir! Aile, okul ve hayat ters gitmeye başlar ve işleri daha da kötüleştiren Chizuru, pazarlık ettiğini düşündüğü güzel yüz ve tatlı tavırdan çok daha fazlasıdır...

Naniwa Danshiidol grubu üyesiRyusei Ohnishi(canlı aksiyon Seiho Erkek Lisesi! ) ve oyuncuHiyori Sakurada(canlı aksiyontokyo gulyabani, Alacakaranlık) sırasıyla kahramanı Kazuya Kinoshita ve kahraman Chizuru Mizuhara'yı canlandırıyor.

Diğer döküm üyeleri şunlardır:

shiori akitaMami Nanami olarak

>

Mio Kudo( biniciler geldiHayalet,Side-A'nın Saki Achiga-hen bölümü, MakineSentaiKiramager ) Ruka Sarashina olarak

Model ve oyuncuAika SawaguchiSumi Sakurasawa olarak

Fiziksel aktiviteNagomi Kinoshita, Kazuya'nın büyükannesi olarak

Mayumi AsakaSayuri, Chizuru'nun büyükannesi olarak

Kaoru NoguchiKazuya'nın annesi Harumi Kinoshita olarak

Shunya KanekoKazuya'nın arkadaşı olarak

Kosuke SuzukiKazuya'nın arkadaşı olarak

Papatya Yamamoto( Ossan'ın Aşkı franchise) ve Kazuki Kon yönetiyor ve Kumiko Asō ( Marumo yok Okite ) komut dosyalarını yazıyor. Yūki Munakata müziği besteliyor. Dizi ilk kez ekranlarda olacakTV Asahikanal 2 Temmuz günü saat 26:30'da (etkili olarak 3 Temmuz saat 2:30'da) ve aynı zamandaAsahi Broadcasting CorporationTV kanalı 3 Temmuz saat 23:55'te. (10:55 EDT). TVer'da yayınlanacak,GYAO!,dTV, vehuluJaponya'da hizmetler.

Miyajima başlatılan içindeki mangaKodanşa'sHaftalık Shonen DergisiTemmuz 2017'de. SeriAlınan17 Ağustos 2020'de bir manga antolojisi.

Manga ayrıca bir televizyona ilham verdianimeTemmuz 2020'de prömiyeri yapılan ve 12 için yayınlananbölümler.gevrek rulo akışAsya hariç dünya çapında anime. Bir saniyemevsimSuper Animeism programlama bloğunda prömiyer yapacakMBS,TBS, ve 1 Temmuz'da 26 bağlı kuruluş. Crunchyrollaktarımanime yayınlandığı gibi.

Kaynak: komik natalie