Live Action Rurouni Kenshin'in Fotoğrafları Shishio'nun Kostümünden Daha Fazlasını Gösteriyor

Live Action Rurouni Kenshin'in Fotoğrafları Shishio'nun Kostümünden Daha Fazlasını Gösteriyor

Ölüm notuFujiwara, Shishio'nun tüm vücut bandaj kostümünü giymek için 1 saat harcıyor

Basın, bu yılki iki canlı aksiyon için setleri ziyaret ettiRurouni Kenshindevam filmifilmlerKasım ayının başlarında ve başlık karakteri Kenshin'in eski hükümet suikastçısı Shishio ile karşılaştığı sahnelerin ön izlemesini yaptı. 3 Kasım'da Yamagata Eyaletindeki Shōnai Film Köyü stüdyosunda ekip, Kenshin'in (Takeru Satoh) Shishio'nun sağ kolu Sōjirō tarafından alınır (Ryunosuke Kamiki) Shishio'nun ikametgahına (Ölüm notu'sTatsuya Fujiwara). Orada Kenshin ve Shishio ilk kez yüz yüze tanışırlar.

Üç canlı aksiyon Rurouni Kenshin filminin karakter kostüm tasarımcısı Kazuhiro Sawataishi, ekibin Shishio'nun imzasını taşıyan baştan ayağa bandaj sargısını yeniden yaratmak için büyük acılar çektiğini açıkladı. Kostüm gerçekçi bir bandaj gibi görünse de, aslında Fujiwara'nın boyutlarına göre sert alçıya benzer malzemeden yapılmış bir takım elbise.

MüdürKeishi Ōtomo(Ryōmaden), Fujiwara'nın kostümü giymesinin yaklaşık bir saat sürdüğünü açıkladı. Kostümün rahat olup olmadığı sorulduğunda Fujiwara güldü. İçinde duymanın zor olduğunu ve zihinsel olarak izole olmanın iyi bir yolu olduğunu söyledi. Kostüm giymenin 'bir geçişi tetiklediğini' ve rolü somutlaştırmasına izin verdiğini söyledi. Ağır bir dalış kıyafeti giymek gibi hissettirdiğini de sözlerine ekledi.Satoh, o sırada Fujiwara ile bir aksiyon sahnesi çekmemiş olsa da, Shishio olarak Fujiwara'nın 'inandırıcı bir güç duygusu' taşıdığını belirtti. Kamiki, Death Note'dan beri Fujiwara'nın hayranıydı ve onunla birlikte rol alma şansını yakaladığı için çok heyecanlıydı.

bukomik natalieweb sitesi, Kakken Marketing'in Cinema★Cinema dergisinin de paylaştığı birkaç fotoğraf da dahil olmak üzere daha fazla set fotoğrafı yayınladı.yayınlananbu ay.

İki yeni film, Kyoto arkını kapsayacak.Nobuhiro Watsuki'nin orijinal tarihi aksiyon mangası.Rurouni Kenshin: Kyoto Taika-hen(Rurouni Kenshin: The Great Kyoto Fire) Japonya'da 1 Ağustos'ta vizyona girecek veRurouni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen(Rurouni Kenshin: The End of a Legend) 13 Eylül'de vizyona girecek. İki filmin ana çekimleriBittiAltı aylık çekimlerin ardından 27 Aralık'ta.

Filmlerin yıldızı:

 • Takeru Satoh Kenshin Himura olarak
 • Emi TakeiKaoru Kamiya olarak
 • Munetaka AokiSanosuke Sagara olarak
 • Yu AoiMegumi Takani olarak
 • Yosuke EguchiHajime Saito olarak

Ek olarakoyuncu kadrosuüyelerDahil etmek:


Tao Tsuchiya olarakMakimachi'nin düşüncesi


Sōjirō Seta olarak Ryunosuke Kamiki


Yusuke IseyaAoshi Shinomori olarak


68 yaşındadk Tanaka(Tekkonkinkreet, Alacakaranlık Samuray, 47 Ronin yeniden çevrimi) as Nenji Kashiwazaki/Okina


47 yaşındaKazufumi Miyazawa(The Boom müzik grubu) as Toshimichi Ōkubo


39 yaşındaYukiyoshi Ozawa(Umi no Hotaru) Hirobumi Itō olarak


12 yaşındaKaito Oyagi(Ninja Çocuklar!!! Yaz Görevi İmkansız) Yahiko Myojin olarak


25 yaşındaki modelMaryjun TakahashiYumi Komagata olarak

Shishio liderliğindeki bir grup elit kılıç ustası olan Juppongatana'nın (On Kılıç) kadrosu şunları içerir:

 • Ryosuke Miura Cho Sawagejo olarak
 • Kenichi Takito Hoji Sadojima olarak
 • Tomomi MaruyamaAnji Yūkyūzan olarak
 • Usui Uonuma olarak Matsu Murata
 • Hiroko YaşikiKamatari Honjo olarak
 • Yuuya Hara - Yuuya Hara'nın En İyisi
 • Takao YamadaIwanbo olarak
 • Kentaro Shimazu Saizuchi olarak
 • Kota YamaguchiFuji olarak

Taketo Tanakailk canlı aksiyon Rurouni Kenshin'de Yahiko'yu oynadıfilm.

İlk canlı aksiyon Rurouni Kenshinfilm2012'de Japonya'da açıldı. Filmin Kuzey Amerika'sı vardı.prömiyerAralık 2012'de Los Angeles'ta.

Watsuki'nin mangası 1994'ten 1999'a kadar sürdü.Şueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi ve yaratıcısı daçizdienRurouni Kenshin: Restorasyonyeniden anlatmakkare atlamaMayıs 2012'de başlatılan ve en son sona erenyıl. O şimdiplanlamayeni bir Rurouni Kenshin yan ürünü mangasıhakkındadüşman karakterler.

1996'dan 1998'e kadar Japonya'da yayınlanan bir anime dizisi, birkaç anime film ve video projesi üretti.Medyaher iki mangayı da Kuzey Amerika'da yayınlarken,Medya Patlayıcılartelevizyon animesini yayınladı.ADV Filmleridaha sonra iki orijinal video anime projesi ve DVD'de bir film yayınladı veanipleks piyasaya sürülmüşBlu-ray Disc'teki bu üç başlık.Sentai Filmworks piyasaya sürülmüşKyoto arkını da kapsayan Blu-ray Disc ve DVD'deki iki yeni video anime serisi.

Kaynak: komik natalie

Resimler © Nobuhiro Watsuki/Shueisha © 2014 Rurouni Kenshin: Kyoto Taika-hen/Densetsu no Saigo-hen Üretim Komitesi