Live Action Rurouni Kenshin'in Misao Kadın Oyuncusu Rolünü Tartışıyor

Live Action Rurouni Kenshin'in Misao Kadın Oyuncusu Rolünü Tartışıyor

Tao Tsuchiyabu yılki 2 film için seçmeleri kazandıktan sonra sevinçten çığlık attı

AktrisTao Tsuchiyamedya ile bu yılki iki canlı aksiyon setinde kadın ninja Misao Makimachi'yi oynama hakkında konuştuRurouni Kenshindevam filmifilmler. Seçmelerden geçerek rolü kazandı.

Tsuchiya zaten tarihi aksiyon televizyon dizisi Ryōmaden'de yer almıştı.Keishi Ōtomoilk canlı aksiyon Rurouni Kenshin filmini ve iki devam filmini yönetmeden önce yönetmişti. Ancak Ryōmaden rolü kısa sürdü, bu yüzden yine de bir gün bir Ōtomo çalışmasında tam teşekküllü bir rolde görünmek istedi.

Tsuchiya, bu rolü kazanmamış olsaydı şimdiye kadarki tüm çalışmalarının boşuna olacağını söyledi. 'Ben gerçekten oynamak istedim [Düşünce] .' Rolü kazandığında 'sevinçle çığlık attı'.Ōtomo, Tsuchiya'ya Misao hakkında şu tavsiyeyi verdi: 'O, dürüst olmayan duygularla dolu bir kız. Bunu anlarsan, iyi olacaksın, bunun dışında onu nasıl istersen öyle oyna.'

Tsuchiya kendini değerlendirdi, 'Oyun oynamayı gerçekten seviyorum, bu yüzden Misao ile çok ortak noktam var.' 'Ancak, Oniwabanshū'nun gizli bir çocuğu olarak, aynı zamanda karanlık bir tarafı da içerdiğini düşünüyorum.'

komik natalie gönderildi setlerde Tsuchiya'nın daha fazla fotoğrafı.

İki yeni film, Kyoto arkını kapsayacak.Nobuhiro Watsuki'nin orijinal tarihi aksiyon mangası.Rurouni Kenshin: Kyoto Taika-hen(Rurouni Kenshin: The Great Kyoto Fire) Japonya'da 1 Ağustos'ta vizyona girecek veRurouni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen(Rurouni Kenshin: The End of a Legend) 13 Eylül'de vizyona girecek. İki filmin ana çekimleriBittiAltı aylık çekimlerin ardından 27 Aralık'ta.

Devam filmlerinde aşağıdaki oyuncular geri dönecek:

 • Takeru SatohKenshin Himura olarak
 • Emi TakeiKaoru Kamiya olarak
 • Munetaka AokiSanosuke Sagara olarak
 • Yu AoiMegumi Takani olarak
 • Yosuke EguchiHajime Saito olarak

Ek olarakoyuncu kadrosuüyelerDahil etmek:


Tao TsuchiyaolarakMakimachi'nin düşüncesi


Ryunosuke KamikiSojiro Seta olarak


Yusuke IseyaAoshi Shinomori olarak


68 yaşındadk Tanaka(Tekkonkinkreet, Alacakaranlık Samuray, 47 Ronin yeniden çevrimi) as Nenji Kashiwazaki/Okina


47 yaşındaKazufumi Miyazawa(The Boom müzik grubu) as Toshimichi Ōkubo


39 yaşındaYukiyoshi Ozawa(Umi no Hotaru) Hirobumi Itō olarak


12 yaşındaKaito Oyagi(Ninja Çocuklar!!! Yaz Görevi İmkansız) Yahiko Myojin olarak


25 yaşındaki modelMaryjun TakahashiYumi Komagata olarak

Shishio tarafından yönetilen bir grup elit kılıç ustası olan Juppongatana'nın (On Kılıç)Tatsuya Fujiwara), Dahil etmek:

 • Ryosuke Miura Cho Sawagejo olarak
 • Kenichi Takito Hoji Sadojima olarak
 • Tomomi MaruyamaAnji Yūkyūzan olarak
 • Usui Uonuma olarak Matsu Murata
 • Hiroko YaşikiKamatari Honjo olarak
 • Yuuya Hara - Yuuya Hara'nın En İyisi
 • Takao YamadaIwanbo olarak
 • Kentaro Shimazu Saizuchi olarak
 • Kota YamaguchiFuji olarak

Taketo Tanakailk canlı aksiyon Rurouni Kenshin'de Yahiko'yu oynadıfilm. Yönetmen Keishi Ōtomo (Ryōmaden) ilk filmden döndü ile birlikte karakter kostüm tasarımcısı Kazuhiro Sawataishi.

İlk canlı aksiyon Rurouni Kenshinfilm2012'de Japonya'da açıldı. Filmin Kuzey Amerika'sı vardı.prömiyerAralık 2012'de Los Angeles'ta.

Watsuki'nin mangası 1994'ten 1999'a kadar sürdü.Şueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi ve 57 milyonun üzerinde kopya sattı. yaratıcı daçizdienRurouni Kenshin: Restorasyonbaşlatılan yeniden anlatımkare atlamaMayıs 2012'de dergi ve son sona erdiyıl. O şimdiplanlamayeni bir Rurouni Kenshin yan ürünü mangasıhakkındadüşman karakterler.

1996'dan 1998'e kadar Japonya'da yayınlanan bir anime dizisi, birkaç anime film ve video projesi üretti.Medyaher iki mangayı da Kuzey Amerika'da yayınlarken,Medya Patlayıcılartelevizyon animesini yayınladı.ADV Filmleridaha sonra iki orijinal video anime projesi ve DVD'de bir film yayınladı veanipleks piyasaya sürülmüşBlu-ray Disc'teki bu üç başlık.Sentai Filmworks piyasaya sürülmüşKyoto arkını da kapsayan Blu-ray Disc ve DVD'deki iki yeni video anime serisi.

Kaynak: komik natalie

Resimler © Nobuhiro Watsuki/Shueisha © 2014 Rurouni Kenshin: Kyoto Taika-hen/Densetsu no Saigo-hen Üretim Komitesi