Live Action Suikast Sınıfı Filmi İlk Koro sensei Görüntüsünü Tanıttı

Live Action Suikast Sınıfı Filmi İlk Koro sensei Görüntüsünü Tanıttı

Gelecek Mart'taki filmden uzaylı öğretmenin CG sunumuna ilk bakış

Canlı aksiyon filmi için bir broşürYusei Matsui'sSuikast Sınıfımanga, Koro-sensei tasvirine Cuma günü ilk bakışı sunuyor. El ilanı, Classroom 3-E'nin girişinden ışık saçan uzaylı öğretmenin yakın çekim bir görüntüsünü sunar ve canlı aksiyon versiyonunun vücut ve yüz ifadesinin bilgisayarlı anlatımına şimdiye kadarki en iyi görünümü verir.

Bildirinin başlığında 'Şimdi millet, suikast zamanı' yazıyor. Japonya genelindeki tiyatrolar, 1 Kasım'da broşürü dağıtmaya başlayacak. Filmin kendisi 21 Mart 2015'te vizyona girecek.

Hey! Söylemek! ZIPLAMAKgrup üyesiryosuke yamada(Kindaichi Vaka DosyalarıKindaichi) filmde Nagisa Shiota olarak oynayacak (üst sırada soldan ikinci resim). Ana kadro ayrıca şunları içerir:Üst sıra, soldan sağa:

  • Masaki Suda(Prenses DenizanasıKuranosuke,Liseli Erkeklerin Günlük Yaşamları'Tadakuni) Karma Akabane olarak
  • Kippei Shiina(SHINOBI - Bıçak Altında KalpTenzen,vahşi 7Sekai) olarak Tadaomi Karasuma

Alt sıra, soldan sağa:

  • maika yamamoto(Kamen ÖğretmenSaeko,Ōoku: İç OdaNono), Kaede Kayano olarak
  • Seika Taketomi(Prenses ve PilotJuana del Moral,Sıcak yolFarklı) olarakRio Nakamura
  • Mio Yuki(Kami-sama hayır Iu TooriShoko), Yukiko Kanzaki olarak
  • Miku Uehara(Hōkago Groove's Chinatsu) Manami Okuda olarak

buseslendirme sanatçısıKoro-sensei için henüz açıklanmadı.

Eiichiro Hasumi(Umizarufilmler, Wild 7) filmi yönetiyor veTatsuya Kanazawa(Saru KilidiFilm, Şanslı Yedili) senaryoyu yazıyor. Çekimler, 31 Ağustos'ta Japonya'nın Kanto bölgesindeki banliyölerdeki terk edilmiş bir ilkokulda yerinde başladı ve Ekim ayının ortasında sona eriyor. Filmin Twitter hesabı açıldı. gönderme Çekimler başladığından beri sette çekilen fotoğraflar.

MedyaniyetYayınlaAralık ayında Kuzey Amerika'da manganın ilk cildi. Şirket hikayeyi şöyle anlatıyor:

Yeni öğretmenlerini öldürmeye çalışan bir grup uyumsuz hakkında mizahi ve aksiyon dolu bir hikaye - tuhaf güçleri ve süper gücü olan uzaylı bir ahtapot! Öğretmen az önce ayı yok etti ve öğrencileri önce onu yok edemezse dünyayı yok etmekle tehdit ediyor. İşleri daha karmaşık yapan şey, onun şimdiye kadar sahip oldukları en iyi öğretmen olması!

matsuibaşlatılanSuikast SınıfıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi 2012'de ve Shueisha 11. cildi 3 Ekim'de yayınladı.sıralanmışJaponya'nın 2013'te en çok satan mangasında yedi numara ve şu anda 10 milyondan fazla basılmış kopyası var. zaten diziesinlenilmişbirEtkinlikgeçen yıl anime ve aynı zamanda olacak bir televizyon anime dizisine ilham veriyorprömiyer9 Ocak'ta

Kaynak: komik natalie