Macross Delta Special'ın TV Reklamı Önizleme Walküre Idols' Şarkısı

Macross Delta Special'ın TV Reklamı Önizleme Walküre Idols' Şarkısı

5 üyeli 'Taktik Müzik Birimi', Türkiye'nin ilk büyük şarkıcı grubudur.franchise

için resmi web sitesiMakro Delta televizyon animebaşlamak yayın Akışı Cuma günkü özel Yılbaşı Gecesi önizlemesi için bir TV reklamı. Video, evrendeki idol grubu Walküre'nin 'Ikenai Borderline' (Unreachable Borderline) şarkısını içeriyor.


Beş kız, dünyanın ilk büyük şarkıcı grubu olan 'Taktik Müzik Birimi' Walküre'yi oluşturuyor.makroanimefranchise. (Makro 7Jamming Birds grubu vardı ve The Macross Digital Mission VF-X oyununda Milky Dolls grubu vardı.) Walküre grubu galaksiyi tüketen Var Sendromu ile savaşıyor ve ayrıca Kingdom of the Kingdom'ın gizemli Aerial Knights Valkyrie savaş ekibi de var. Rüzgâr.

Yukarıdaki resimlere eşlik eden sloganlar 'Flying Walküre' ve 'Reveberating Wind'dir.Bir Macross Delta önizleme özel bölümü Yeni Yıl arifesinde Japon televizyonunda yayınlanacak ve personel, özel bölümde 'Macross Delta'nın neredeyse tamamlanmış ilk bölümünün yayınlanacağına dair bir söylenti var' diye dalga geçti.

Minori SuzukiAichi Eyaletinden en yeni Macross şarkıcı seçmelerinin 18 yaşındaki galibi, ruh dolu ve her zaman gülümseyen bir idol olan Freyja Wion'u oynayacak.

Shoji Kawamoriile orijinal yaratıcısı olarak yatırılmaktadırStüdyo Yenive aynı zamanda baş yönetmen olarak görev yapmaktadır.Kenji Yasuda(Arata Efsane,Noein - diğer kendine,Sosei no Aquarion Love) yönlendiriyoruydu ışığı.Toshizo Nemoto(Inu X Boku Gizli Servis,Günlük Ufuk,Tokyo Majin) dizi senaryolarını denetler ve yazar.Hiçbiri(barakamon,Nagareboshi Objektifi,Ongaku Shojo) veYuu Shindou(Benim Gençlik Romantik Komedi SNAFU,Persona 4 Altın Animasyon) orijinal karakter tasarımlarını uyarlayarakChisato Mita(CAPCOME.X. Askerler oyunu) ve baş animasyon yönetmenleri olarak görev yapıyor.Hidetaka Tenjin'Macross görsel sanatçısı' olarak tanınır.

Diğer personel üyeleri şunları içerir:

Renk Anahtarı Sanatçısı:Kanako Hayashi
Sanat Yönetmenleri:Şigemi Ikeda(Atölye Musa),Yukiko Maruyama(Atölye Musa)
Dünya Görüşü Tasarımı:Thomas Romain
Sanat tasarımı:Vincent'dan Niem'e
Valkyrie Tasarımı: Shoji Kawamori
Mekanik Tasarım:stanislas esmer
Fotoğraf Yönetmeni:Atsushi Iwasaki(T2 Stüdyo)
CG Direktörü:Hironori Morino
CG Süpervizörü:Hiroyuki Kashima(bilinmeyen)
CG Animasyon Direktörü:Atsushi Sakiyama(bilinmeyenCASE)
Editör:Kentarou Tsubone(GERÇEK-T)
Ses Üretimi:uçan köpek
Ses Yönetmeni:Masafumi Mima

Personelsunulanana değişken avcı uçakları için tasarımlar:

VF-31 Siegfried

Kawamori, VF-31'in Macross 30 oyununda görünen YF-30 Chronos'un bir güncellemesi olduğunu doğruladı. Tasarım, kollarında yerleşik silah bağlantı noktalarına sahiptir.

Sv-262 Ejderhalar III

Kawamorikayıt edilmişBu benzersiz delta kanat tasarım varyantına sahip bir Valkyrie ilk kez Macross'ta ortaya çıktı. Tenjin, kokpitin şeffaf olmadığını kaydetti.

Gömülü video için Dennis R.'ye teşekkürler.