Madman, Sword Art Online 2014 Sergisi İçin Ürünleri Tanıttı

Madman, Sword Art Online 2014 Sergisi İçin Ürünleri Tanıttı

Serginin bu hafta sonu Perth'deki Wai-Con'da galası yapılacak vedeli eğlenceetkinlikte kullanılabilecek ürünleri açıkladı;
Madman duyuruyu kendi Facebook Sayfası Lisabeth's Smith Shop'tan satın alınabilecek tüm ürünleri ve fiyatları gösteren görsel, aşağıda bağlantı verilmiştir;

Kılıç Sanatı Çevrimiçi2014 Turu

Sword Art Online sergisi, karakter tasarımlarını, storyboard'ları, animasyon çerçevelerini ve daha fazlasını kapsayan orijinal sanat eserlerini sergileyerek hayranlara gösteriye içeriden bir bakış sağlayacak. Sergide ayrıca hayranların Sword Art Online, Kirito ve Asuna kahramanları ile fotoğraf çektirebilecekleri bir fotoğraf alanı ve resmi Sword Art Online ürünlerinin satılacağı 'Lisabeth's Smith Shop' yer alacak. Sergi ile birlikte düzenlendi.Amerika Aniplexve 2014'te Avustralya'da belirli şehirleri gezecek. Sword Art Online sergisini ziyaret etmek istiyorsanız, ortak etkinliğe (Wai-Con ve Supanova) katılmak için bir bilet almanız yeterlidir ve sergiye giriş ücretsizdir.

Gold Coast ve Melbourne için duyurulan tarihler de dahil olmak üzere turun geri kalanı hakkında bilgi edinmek isterseniz, lütfen orijinal hikayemize göz atın.burada.

Wai-Con ve Kirito's hakkında daha fazla bilgi edinmek istersenizseslendirme sanatçısı Bryce PapenbrookWai-Con'a katılmak için lütfen tıklayınburada.