Madman, The Wind Rises için Hayao Miyazaki Zaman Çizelgesini Yayınladı

Madman, The Wind Rises için Hayao Miyazaki Zaman Çizelgesini Yayınladı

Yaklaşan Avustralya sürümünü kutlamak içinHayao Miyazakison filmi,Rüzgar yükseliyor,deli eğlenceHayao Miyazaki'nin kariyerinin bir videosunu ve zaman çizelgesini oluşturdular;

Madman, ' başlıklı videoyu yayınladı. Hayao Miyazaki'nin Dehası ve Harikası ' üzerinde kendiYoutube15 Ocak 2014 Çarşamba günü kanalda. Video, Miyazaki'nin yönetmen ve illüstratör olarak çalışmalarının bir koleksiyonunu ziyaret ediyor.Cagliostro KalesiveRüzgar Vadisi Nausicaäsonuna kadarRüzgar yükseliyor.

Madman ayrıca bir etkileşimli zaman çizelgesi Rüzgar Yükseliyor İnternet sitesi . Artık 19 Şubat Çarşamba günü Sidney galası etkinliği için bilet satın alabilirsiniz. Dendy Newtown ve Melbourne'ün gala etkinliği 20 Şubat Perşembe günü Sinema Nova . Her iki etkinliğe de katılanlar verilen sınırlı sayıda Japon posteri ve özel ödül kazanabilmeStüdyo Ghibligecenin ödülleri.

Rüzgar Yükseliyorilan edildiMadman'ın Aralık'taki '12 Noel Duyurusu'nun bir parçası olarak ve film 27 Şubat 2014'te Avustralya'da sinemalarda gösterime girecek.Rüzgar Yükseliyor (Kaze Tachinu)

Jiro Horikoshi'nin (kurgusal) yaşamını takip eden yarı biyografik bir film olan Rüzgar Yükseliyor, Jiro'yu güzel uçaklar uçurmayı hayal ederken takip ediyor. Ancak görme yeteneği nedeniyle uçamayan Jiro, ünlü İtalyan havacılık tasarımcısı Caproni'nin ilham verici hayallerinin ardından uçak tasarlamaya ve üretmeye yöneliyor. Film, Jiro'nun çocukluğunu, Mitsubishi A5M'yi (İkinci Dünya Savaşı için A6M Zero savaş uçağının öncüsü) yaratmasına ve 1923 Büyük Kanto Depremi, Büyük Buhran ve Japonya'nın savaşa girmesi gibi aradaki tarihi olayları kapsıyor.

Madman'in The Wind Rises fragmanını da izleyebilirsiniz.burada.

Rüzgar Yükseliyor dayanmaktadırHayao Miyazaki2009aynı isimli mini mangakendisine dayalıTatsuo Hori1938Roman, Rüzgar Yükseldi. Miyazaki, Studio Ghibli'de animasyon yönetmenliği ve karakter tasarımı ile hem yönetmenlik hem de senaryo oluşturma konusunda itibar kazanmıştır.Kitaro Kuşaka(Kalbin fısıltısı,Ruhların Kaçışı) ve sık sık Miyazaki işbirlikçisi tarafından müzikJoe Hisaishi.

Japonlarseslendirme içerir EvangelionmüdürHideaki Annoeski idol yanında ana karakter Jiro Horikoshi olarakMiori TakimotoolarakNaoko Satoben,Hidetoshi Nishijima,Masahiko Nishimura,Steve Alpert,Morio Kazama,Keiko Takeshita,Mirai Jita,Haziran Kunimura,Shinobu Ōalmak, veMansai Nomura. Studio Ghibli International ve yapımcıFrank Marshall(Haşhaş tepesinin yukarısından,Arrietty'nin Gizli Dünyası,İyileştirme) yönlendirdiİngilizce dublajile birlikteJoseph Gordon-LevittJiro Horikoshi veEmily KüntNahoko Satomi olarakMartin Kısa,Stanley TucciveMae Whitman(İngiliz oyuncu kadrosunun geri kalanını görüntüleyebilirsinizburada.

Bu, Hayao Miyazaki'nin yakın zamanda duyurduğu yönetmen olarak son filmi olacak.emeklilik.