Makai Ōji: Şeytanlar ve Gerçekçi Anime'nin Reklam Anahatları Hikayesi

Makai Ōji: Şeytanlar ve Gerçekçi Anime'nin Reklam Anahatları Hikayesi

Doğaüstü anime esinlenerekMadoka Takadono,Utako Yukihiromanga Temmuz'da çıkıyor

Midilli Kanyonuiçin 30 saniyelik bir televizyon reklamı yayınlamaya başladı.Makai Ōji: Şeytanlar ve GerçekçiSalı günü televizyon animesi.Takuya Eguchi(Inu X Boku Gizli Servis,Benim Gençlik Romantik Komedi SNAFU) reklamı, aristokrat bir ailenin nadir zekaya sahip soyu William Twining olarak anlatır:

Reklamda William hikayeyi özetliyor (istenmeyen yardımlaTakuma Terashimaiblis Dantalion olarak): Bir gün, amcası işleri başarısız olduktan sonra mallarını kaybetti. Ailesinin adının lekelendiğinden korkan William eve döner ve ailesinin uşağıyla birlikte paraya çevrilebilecek her şeyi arar.

Binanın aranması, bir ata tarafından bırakılan bir yeraltı odası verir. Odada sihirli bir mühür var ve William istemeden bir şeytan çağırıyor. Çağrılan şeytan William'a adının Dantalion olduğunu söyler ve William'ın Cehennemin bir sonraki oyunculuk hükümdarını seçebilecek 'Seçmen' olduğunu ortaya çıkarır.Karakterlerin çoğu öyleadlandırılmışedebiyattaki iblisler ve ünlü isimlerden sonra:Takuya Eguchi (Inu X Boku Secret Service, My Teen Romantic Comedy SNAFU), amcasının işindeki bir hata nedeniyle zenginlerden paçavralara giden ünlü bir aristokratın oğlu William Twining'i oynuyor. Şeytanların varlığına inanmaz.Takuma Terashima (bu[e-posta korumalı],Kokoro Bağlantısı) William tarafından çağrılan ilk iblis Dantalion'u oynuyor. Çocuk, William'ın şeytanlara olan inancının eksikliği nedeniyle Cehennem'in oyunculuk hükümdarını seçene kadar William'ın yanında kalmaya karar verir. İnsan dünyasında, akademide William'ın sınıf arkadaşlarından birine dönüşür ve diğer öğrencilerin konuşmalarından hoşlanır.Yoshitsugu Matsuoka([e-posta korumalı],Kılıç Sanatı Çevrimiçi) Dantalion'un rakibi ve yönetici adayı olan Sitori'yi canlandırıyor. Çok kadınsı bir görünüme sahip ve akademide prenses benzeri bir figür haline geliyor.Tetsuya Kakihara(Peri masalı,Pretty Ritim Gökkuşağı Canlı) akademide bir öğrenci dahisi rolünü oynayan başka bir yönetici adayı olan Camio'yu canlandırıyor. O yarı insan ve yarı şeytandır.Haziran Fukuyama(Çalışma!!,Kurtarıcı Valvrave), Twining House'un kumar tutkunu bir uşak olan Kevin'i oynuyor. Olaydan sonra işinde William'ın amcasının peşindeydi ama şimdi akademide öğretmen olarak çalışıyor. Onda göründüğünden daha fazlası olabilir...Motoki Takagi(ef: bir anı hikayesi,cesur10) William'ın okuldaki bir arkadaşı olan Isaac Morton'u oynuyor. Okülte olan sevgisinden dolayı iblisler konusunda çok bilgisi vardır. Kendini William için iblisler arasındaki savaşa kaptırır.
  • Motoki Takagi Isaac Morton olarak
  • Kusuke ToriumiGilles de Rais olarak
  • Mitsuki SaigaSüleyman olarak
  • Yuki OnoMycroft Kırlangıç ​​olarak
  • Hiroki YasumotoBaphomet olarak
  • Kazutomi YamamotoAmon olarak
  • Yuuto Suzukias anne

Eguchi (William), Terashima (Dantalion), Matsuoka (Sitori) ve Kakihara (Camio) ayrıcaperformanshem “Believe My Dice” açılış teması hem de “bir gölgenin aşk şarkısı” bitiş teması. Her iki şarkı da 24 Temmuz'da aynı CD'de yayınlanacak.

Chiaki Kon(Junjo Romantika,Ağladıklarında - Higurashi,Arcana Ailesi'nin hikayesi) animeyi Dogakobo'da yönetiyor veMichiko Yokote(C³,Kalamar kızı,xxxHOLiC) dizi senaryolarını denetlemektedir.Kikuko Sadakata(ceset prenses,Shikabane Hime: Kuro) hem karakter tasarımcısı hem de baş animasyon yönetmeni olarak görev yapmaktadır.

Anime, 7 Temmuz'da Japonya'da prömiyer yapacak.

Yedi Denizler ilan edildigeçen ay ruhsatlandırdıMadoka TakadonoveUtako Yukihiroorijinal mangasıdır.Hakushakuke Goyotashi) ve Yukihiro (Uta no Prince-sama) mangayı başlattıIchijinshaAylıkKomik Sıfır Toplamıdergisi 2009'da yayımlandı ve Ichijinsha bu ay yedinci cildi yayınladı.

[Aracılığıyla NicoTubeAnime ]

Resimler © Madoka Takadono, Utako Yukihiro/Ichijinsha, Dairiōkōho