Makoto Shinkai'nin Kimi no Na wa./sizin adınız Film Oyuncuları Masami Nagasawa, Etsuko Ichihara

Makoto Shinkai'nin Kimi no Na wa./sizin adınız Film Oyuncuları Masami Nagasawa, Etsuko Ichihara

26 Ağustos anime filmi, iki aktrisin birlikte çalıştığı ilk film olacak

personeliMakoto ShinkaiyeniKimi no na wa.(adın.) anime film Salı günü filmin oyuncu kadrosuna dahil edildiğini duyurdu.Masami Nagazava(Detroit Metal ŞehriYuri'ninHaşhaş tepesinin yukarısındanUmi) veEtsuko Ichihara(Horus, Güneşin Prensi Hilda,Miyori no MoriBüyükanne) film için. Bu, ikisinin bir projede ilk kez birlikte çalışması olacak, ancak karakterlerinin birlikte sahneleri olmayacak.

Nagasawa, erkek kahraman Taki'nin hayran olduğu eski bir okul arkadaşı olan Miki'yi (sağ üstte) oynayacak. Ichihara, kadın kahraman Mitsuha'nın büyükannesi olan Hitoha'yı (altta) oynayacak.

Ayrıca filmin resmi web sitesi meydana çıkarmak Çarşamba günü beş ek oyuncu.(Alt sıra, yukarıdaki resimde soldan sağa) ryo naritaveAoi Yukisırasıyla Mitsuha'nın sınıf arkadaşları Katsuhiko Teshigawara ve Sayaka Natori'yi oynayacak.Nobunaga ShimazakiveKaito Ishikawasırasıyla Taki'nin sınıf arkadaşları Tsukasa Fujii ve Shinta Takagi'yi oynayacak. çocuk oyuncuCanon KimMitsuha'nın küçük kız kardeşi Yotsuba Miyamizu'yu oynayacak.

Filmin başrol oyuncu kadrosuna katılacaklar.Ryunosuke Kamiki(Yaz Savaşları'Kenan,Howl'un Hareketli KalesiMarkle,Prenses ve PilotCharles Karino) Taki Tachibana ve oyuncu olarakMone Kamishiraishi(canlı aksiyonChihayafuru: Kami no KuKanade Ōe) Mitsuha Miyamizu olarak.

Film açılır 26 Ağustos'ta Japonya'da. Filmin sitesi daha önce akış geçen ay bir fragman.

Oğlan: O gün... Yıldızların gökten düştüğü o gün... Neredeyse sanki...
Kız: Neredeyse bir rüya gibiydi.
İkisi de: Çok güzeldi.
Metin: Japonya, bin yıl sonra bir meteorun gelişine hazırlanıyor.
Metin: Şehrin göbeğinde yaşayan bir lise çocuğu - Taki
Taki: Okuldan sonra mı? Üzgünüm, bundan sonra yarı zamanlı işim var.
Metin: Tokyo hayalleri kuran bir kız - Mitsuha
Mitsuha: Boonilerden bıktım. Bu tür bir hayattan çok sıkıldım. Lütfen bir sonraki hayatımda beni Tokyo'dan seksi bir çocuk yap!
Taki: Ben neredeyim?
Mitsuha: Bir düşününce, bunca zamandır tuhaf bir rüya görüyormuşum gibi geliyor. Başka birinin hayatının hayali...?
Koldaki Metin: Büyük bir kafa almayın!
Metin: Asla bir araya gelmeyecek iki kişinin buluşması
Mitsuha: Ah!
Taki: Ne-!?
Mitsuha: Bu... Bu...!?
Taki: Yer mi değiştiriyoruz?
İkisi de: Rüyalarımızın içinde!?
Metin: Mucizevi bir hikaye hareket etmeye başladı
Mitsuha: Kesin olan bir şey var: Birbirimizi görür görmez öğreneceğiz.
Not defterindeki metin: Sen kimsin?
Eldeki metin: Buldum...
Taki: Sana dünyanın neresinde olursan ol, ne olursa olsun seni görmeye gideceğimi söylemeyi düşünüyordum!
Mitsuha: Sen kimsin?
Taki: Sadece... sen kimsin?
İkisi de: Adın ne?

Kimi no Na wa. filmin 'mucizeler ve aşk hikayesi' Mitsuha ve Taki etrafında dönüyor. Mitsuha, dağların derinliklerine yuvalanmış kırsal bir kasabada yaşayan bir lise öğrencisidir. Babası belediye başkanı ve evde pek bulunmuyor ve ilkokul çağındaki küçük kız kardeşi ve büyükannesi ile yaşıyor. Mitsuha dürüst bir kişiliğe sahiptir, ancak ailesinin Şinto tapınağının geleneklerini sevmez, babasının bir seçim kampanyasına katılmasını da sevmez. Sınırlı bir kırsal kasabada yaşadığından yakınıyor ve Tokyo'da yaşamanın harika yaşam tarzını özlüyor. Taki, Tokyo'nun merkezinde yaşayan bir erkek lise öğrencisidir. Arkadaşlarıyla vakit geçiriyor, bir İtalyan restoranında yarı zamanlı çalışıyor, mimari ve güzel sanatlarla ilgileniyor. Bir gün Mitsuha, genç bir adam olduğu bir rüya görür. Taki'nin de hiç gitmediği dağlardaki bir kasabada liseli bir kız olduğu bir hayali vardır. Kişisel deneyim hayallerinin sırrı nedir?

Shinkai ayrıca filmin senaryosunu da yazıyor.Masashi Ando(Ruhların Kaçışı,Marnie Oradayken,Kırmızı biber) animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor veMasayoshi Tanaka(doğa,Kalbin Marşı,Toradora!) karakterleri tasarlıyor.CoMix Dalga A.Ş.filmi canlandırıyor.

RADWIMPSfilmin müzikleri için 20'den fazla parça besteliyor, ancak filmin asıl tema şarkısını yapmıyor. Grubun lideriYojiro NodaShinkai ile yaklaşık iki yıl önce tanışmıştı ve filmin ilk yapım aşamalarından beri yer alıyor.

Shinkai olacak Yayınla Filmin açılışından önce 18 Haziran'da filme ilham veren orijinal roman. Shinkai daha önce kendi hayatına bağlı romanlar yazmıştı.Saniyede 5 SantimetreveSözcükler Bahçesifilmler. Ayrıca, onunUzak Bir Yıldızın Sesleriveİlk Günlerimizde Vaat Edilen Yerfilmler farklı yazarlar tarafından romanlaştırıldı.

(Aşağıdaki anahtar görselin sloganında 'Henüz hiç tanışmadığım seni arıyorum' yazıyor.)

Kaynak: Sankei Sporları , Animeler! Animeler!