Makoto Shinkai senin adın. Filmin Fragmanı RADWIMPS Müzik Önizlemeleri

Makoto Shinkai senin adın. Filmin Fragmanı RADWIMPS Müzik Önizlemeleri

Filmin dünya prömiyeri İstanbul'da yapılacakAnime Fuarı3 Temmuz'da Los Angeles'ta

Yahoo! Filmler başladı yayın Akışı için yeni bir fragmanMakoto Shinkaiadınız yeni. (Kimi no na wa.) anime film Pazartesi gününde ( Not: bağlantılı video bazı bölgelerde engellenir ). Filmin resmi Twitter hesabı meydana çıkarmak videonun 20 müzik parçasından biri olan 'Sparkle' başlıklı bir parçanın ön izlemesini yaptığınıRADWIMPSfilmin müzikleri için beste yapıyor ve ayrıca filmin tema şarkısı 'Zen Zen Zense', yine RADWIMPS'e ait.

Çocuk: Bir süredir bir şey arıyordum.
Metin: Şehrin göbeğinde yaşayan bir lise çocuğu - Taki
Metin: Boonie'lerde yaşayan bir kız - Mitsuha
Mitsuha: Ah, bana söyleme...
Taki: Yer değiştirdik...
Mitsuha ve Taki: ...rüyalarımızda mı?!
Metin: Vücutları yer değiştirdi.
Mitsuha: Çocuklar başlıyor! Eteğime dikkat etmeliyim.
Taki: Şey, Mitsuha...
Metin: Birbiriyle asla tanışamayacak olan iki insanın değişen günlük hayatı.
Taki: İlişkilerime karışma tamam mı?
Taki: O kız!
Mitsuha: O adam!
Kadın: Şu anda rüya görüyorsun.
Metin: Görmeleri gereken rüya.
Operatör Sesi: Aradığınız numara kapsama alanı dışında...
Taki: Ben az önce ne yaptım...
Mitsuha: Bir şey yapmazsak bu gece herkes ölecek.
Yotsuba: Mitsuha, komik davranıyorsun.
Taki: Söyledikleri hakkında ne düşündün?
Taki: Hayır. Rüya değildi.
Metin: Yıldızların düştüğü mucizevi bir günün hikayesi.
Büyükanne: Uyandığında rüyalar sonunda kaybolur.
Miki: Beğendim.
Taki: O zamanlar sen...
Mitsuha: O zamanlar ben...
Metin: Seni arıyorum...
Taki: Merak etme. Eminim başaracağız.
Metin: Hiç tanışmadığım biri.
Taki: Mitsuha!
Mitsuha: Adını hatırlayamıyorum!
Çocuk: Bunu başlatan sensin!
Taki: Sana dünyanın neresinde olursan ol, ne olursa olsun seni görmeye gideceğimi söylemeyi düşünüyordum!
Mitsuha: O kim?
Taki: Unutmak istemediğim biri.
Mitsuha: Unutmak istemediğim biri.
Taki: Hiç unutamadığım biri.
Mitsuha: Adın...
Taki: Adın!
Taki: Sahne rüyadan çıkmış bir şeye benziyordu.
Mitsuha: Ve gerçekten...
Taki ve Mitsuha: Görülmesi gereken bir şey.

Resmi web sitesi de yayın Akışı fragmanın 30 saniyelik teaser versiyonu.

Anime Fuarıniyetev sahibifilmin dünya prömiyeri 3 Temmuz'da Los Angeles'ta. Shinkai gösterime katılacak. Film açılır 26 Ağustos'ta Japonya'da.Kimi no Na wa. filmin 'mucizeler ve aşk hikayesi' Mitsuha ve Taki etrafında dönüyor. Mitsuha, dağların derinliklerine yuvalanmış kırsal bir kasabada yaşayan bir lise öğrencisidir. Babası belediye başkanı ve evde pek bulunmuyor ve ilkokul çağındaki küçük kız kardeşi ve büyükannesi ile yaşıyor. Mitsuha dürüst bir kişiliğe sahiptir, ancak ailesinin Şinto tapınağının geleneklerini sevmez, babasının bir seçim kampanyasına katılmasını da sevmez. Sınırlı bir kırsal kasabada yaşadığından yakınıyor ve Tokyo'da yaşamanın harika yaşam tarzını özlüyor. Taki, Tokyo'nun merkezinde yaşayan bir erkek lise öğrencisidir. Arkadaşlarıyla vakit geçiriyor, bir İtalyan restoranında yarı zamanlı çalışıyor, mimari ve güzel sanatlarla ilgileniyor. Bir gün Mitsuha, genç bir adam olduğu bir rüya görür. Taki'nin de hiç gitmediği dağlardaki bir kasabada liseli bir kız olduğu bir hayali vardır. Kişisel deneyim hayallerinin sırrı nedir?

film yıldızları (Üst sıra, yukarıdaki resimde soldan sağa) Ryunosuke Kamiki(Yaz Savaşları'Kenan,Howl'un Hareketli KalesiMarkle,Prenses ve PilotCharles Karino) Taki Tachibana ve oyuncu olarakMone Kamishiraishi(canlı aksiyonChihayafuru: Kami no KuKanade Ōe) Mitsuha Miyamizu olarak.Masami Nagazava(Detroit Metal ŞehriYuri'ninHaşhaş tepesinin yukarısındanUmi), Taki'nin hayran olduğu eski bir okul arkadaşı olan Miki'yi oynayacak veEtsuko Ichihara(Horus, Güneşin Prensi Hilda,Miyori no Mori's Granny), Mitsuha'nın büyükannesini oynayacak.

(Alt sıra, yukarıdaki resimde soldan sağa) ryo naritaveAoi Yukisırasıyla Mitsuha'nın sınıf arkadaşları Katsuhiko Teshigawara ve Sayaka Natori'yi oynayacak.Nobunaga ShimazakiveKaito Ishikawasırasıyla Taki'nin sınıf arkadaşları Tsukasa Fujii ve Shinta Takagi'yi oynayacak. çocuk oyuncuCanon KimMitsuha'nın küçük kız kardeşi Yotsuba Miyamizu'yu oynayacak.

Shinkai ayrıca filmin senaryosunu da yazıyor.Masashi Ando(Ruhların Kaçışı,Marnie Oradayken,Kırmızı biber) animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor veMasayoshi Tanaka(doğa,Kalbin Marşı,Toradora!) karakterleri tasarlıyor.CoMix Dalga A.Ş.filmi canlandırıyor.

Shinkai yayınlanan Filmin açılışından önce 18 Haziran'da filme ilham veren orijinal roman. Shinkai daha önce kendi hayatına bağlı romanlar yazmıştı.Saniyede 5 SantimetreveSözcükler Bahçesifilmler. Ayrıca, onunUzak Bir Yıldızın Sesleriveİlk Günlerimizde Vaat Edilen Yerfilmler farklı yazarlar tarafından romanlaştırıldı.

Gömülü videolar için South Pathnet ve Dennis R.'ye teşekkürler.

Güncelleme: Resmi videolarla değiştirildi.