Mami Koyama, Tales of Zestiria PS3 Oyununda Maltran'ı Seslendiriyor

Mami Koyama, Tales of Zestiria PS3 Oyununda Maltran'ı Seslendiriyor

Bandai Namco Oyunlarıayrıca Tales of Tales'in en yeni bölümü için 'harita eylemleri', 'gerçek harita savaşı' sistemlerini de tanıtıyor.franchise

Bu yılki 33. sayısıŞueisha'sŞönen atlamadergisi Pazartesi günü açıklıyor kiMami Koyama(Dr. ÇöküşAras,Mobil Takım GundamKycilia), Maltran adlı bir karakteri oynayacak.Zestiria Masalları, Bandai Namco Games'in Tales of serisindeki en yeni bölümüOyun istasyonu3. Karakter, 'Mavi Valkyrie' olarak bilinen kadın bir şövalyedir ve ona bildiği tüm dövüş tekniklerini öğreten Aleesha'nın öğretmenidir. Maltran, Highland Kingdom'ın kaderinde büyük rol oynayacak.

Dergi ayrıca oyuncuların içinde bulundukları mevcut ortamda düşmanlarla anında savaşabilecekleri 'gerçek harita savaşı' özelliği kullanılarak sahadaki düşmanlarla karşılaşılacağını da ortaya koyuyor. savaşın gelgitlerini etkileyen hafif rampalarla. Ayrıca oyun, oyuncunun dünya haritasındaki deneyimi etkilemek için kullanabileceği çeşitli 'harita eylemlerine' sahip olacak. Harita eylemlerinden ikisi, oyunculara görünmezlik bariyeri ve düşmanlar tarafından fark edilmeme gücü veren 'Cloak of Ghost Fog' ve oyuncuların yolda olan kayaları kırmalarını sağlayan 'Chief's Wrist'tir.

Oyun, 'Tutkunun dünyayı aydınlattığı bir RPG' olarak sınıflandırılıyor ve oyunun resmi sloganı, 'Gelenek bir gün 'umut olacak' olacak.

NamcoBandai Studio'nunDaigo OkumuraAlisha'yı tasarlarken,Kousuke FujishimaSorey'i tasarladı.Mutsumi Inomataile birlikte karakter tasarımlarına katkıda bulunmak için geri dönüyor.Minoru Iwamoto. anime stüdyosuufotableStüdyo kurucusu ve yapımcısı tarafından bir kez daha ara sahneler için animasyona ve oyunun açılışına katkıda bulunuyor.Hikaru Kondo.Motoi SakurabaveGo Shiinafilm müziğini oluşturuyorlar vesüper sinekoyunun tema şarkısını seslendiriyor. bir animeözeloyundan esinlenerek, oyun yayınlanmadan önce prömiyeri yapılacak.

'Fusonic Chain-LMBS' başlıklı tam savaş sistemi (LMBS, 'Linear Motion Battle System' anlamına gelir),franchise'nin gerçek zamanlı savaş sistemidir ve içinde stok olduğu sürece karakterlerin özgürce savaşmasını sağlayan bir gösterge ekler. Göstergeyi kullanarak, düşmanı iyileştirme ve havaya uçurma gibi efektler kullanılabilir olacaktır. Oyun aynı zamanda bir insan ve cennetsel bir varlığın kaynaşmasını sağlayan 'Kamui' adlı yeni bir savaş özelliğini de içerecek. Oyunda Sorey, Lailah ile kaynaşabilecek, formunu değiştirebilecek ve saldırmak için Lailah'ın özelliklerini kullanmasına izin verecek.

Namco Bandai Oyunlarıniyetserbest bırakmakdünya çapında PlayStation 3'te oyun.