Mamoru Oshii'nin Garm Wars Filmi 20 Mayıs'ta Japonya'da Açılacak

Mamoru Oshii'nin Garm Wars Filmi 20 Mayıs'ta Japonya'da Açılacak

Toshio Suzuki,Gen UrobuchiüretmekdubbaşrolRoma Parkı,Haruhiko Jo,Takanori Hoşino

ayak parmağıPerşembe günü dağıtacağını açıkladıMamoru Oshii'in canlı aksiyon filmi Garm Wars: The Last Druid in Japan ve 20 Mayıs'ta bir Japon ile vizyona girecek.dub.Stüdyo GhibliüreticiToshio Suzuki— en son 12 yıl önce Oshii ile çalışanKabuktaki Hayalet: Masumiyet- Japon versiyonunu üretiyor,Gen Urobuchi(Magi Madokes büyülü kız,Psiko-Geçiş) Japonca komut dosyası yazıyor.Ryoichi Uchikoshi(Hack Doll the Animasyon,RWBY) dub yönetiyor. Filmin Japonca sürümünün adı Garm Wars.

Japon dub oyuncu kadrosuRoma ParkıKhara olarak (orijinal versiyonda Melanie St-Pierre tarafından oynanır),Haruhiko Jokaz olarak (Lance Henriksen), veTakanori HoşinoSkellig olarak (Kevin Durand).

Suzuki, 'tek bir satırın içeriğini değiştirmeden filmin izlenimini değiştirmeye çalıştığını' belirterek, bunu yapma fırsatının film üzerinde çalışmayı kabul etmesinin ana nedeni olduğunu söyledi.Nakamura Group Advantage, filmin hikayesini şöyle anlatıyor:

Annwn olarak bilinen bir savaş dünyasında geçen Garm Wars, sahneyi 3 askeri kabileden klon askerlerle, kanlı ve sürekli bir hava, kara ve teknoloji savaşında belirliyor. Bir klon, Khara, kendini savaştan ayrılmış ve beklenmedik yoldaşlarla kaçarken bulur. Ortak varlıkları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kaçaklar, bunun yerine amansız bir gerçeği ve hayatlarının en büyük savaşını bulurlar.

İngilizce dilifilm prömiyeri yapıldıEkim 2014'te Tokyo Uluslararası Film Festivali'nde festivalin Özel Gösterim Bölümü kapsamında.Ark Eğlence EdinilenABD'nin filmin haklarını aldı ve geçen Ekim ayında ABD sinemalarında ve istek üzerine videoda yayınladı.

Film, ilk ikisinin yönetmeni Oshii'nin ilk canlı aksiyon İngilizce filmi.Denizkabuğundaki hayaletfilmler,Gökyüzü Tarayıcılarıve canlı aksiyon filmi Avalon. Tokyo Uluslararası Film Festivali devletler filmin, CGI ve canlı aksiyon çekimlerini birleştiren bir teknik olan 'Hybrid Animation'ı kullandığını.

Geoffrey Gunn (Fangs of War) İngilizce senaryo üzerinde işbirliği yaptı ve yapımcı veÜretim I.GBaşkanMitsuhisa Ishikawa(Ghost in the Shell, The Sky Crawlers) bir kez daha Oshii ile çalıştı.Ken Nakamura(Fangs of War, Provocateur), Nakamura Group Advantage'ın CEO'su da filmin yapımcılığını üstlendi.Tetsu Fujimura(Tekken), Japon film iş danışmanlığı firması Filosophia'nın başkanı. Görsel efektler stüdyosu Intelligent Creatures'ın başkanı Lon Molnar, VFX süpervizörü olarak görev yaptı.

Oshii, 16 yıldan uzun bir süre önce, 1995 yılında Production IG'de ilk Ghost in the Shell filmini bitirdikten hemen sonra film üzerinde geliştirmeye başladı. Japon şirketiBandai Görselprojeyi 1997 yılında G.R.M. Garm Savaşı Kaydı (Garumu Senki). Oshii filmi erteledi ve 2012'de tekrar duyurdu, 'O zamanlar dijital ortamın görsellerin çok gelişmemiş olduğunu anlaması gerekiyordu ve ben bu filmi yaratıp dünyaya yayınlayamıyordum.'

Kaynak: Anime! Anime!