Manga Sutra Futari H Hem Film hem de Net Projelerini Alacak

Manga Sutra Futari H Hem Film hem de Net Projelerini Alacak

2 yaz uyarlamasıAki Katsu'aşk incili' ayrı yayınlara sahip olacak

10. sayısıHakusenşa'sgenç hayvandergi meydana çıkarmak Cuma günü daha önceilan edildicanlı aksiyon uyarlamasıAki Katsu'sfutari ecchi(Futari H) romantik komedi mangası hem film hem de online proje olacak. Manga, deneyimsiz bir çifti ve birbirleriyle yakınlığı keşfederken komik maceralarını konu alıyor. Her projenin ayrı oyuncu kadrosu olacak ve her iki proje de bu yaz yayınlanacak.

MüdürKazuhiro Yokoyama'in film versiyonunda Yūri Morishita oynayacak veRiki Miura(İşte Greenwood) Yura ve Makoto Onoda çifti olarak. Diğer döküm üyeleri şunlardırMiyuki YokoyamaRika olarakkawada,Atsushi NinomiyaYusuke Nagatsuka olarak,Aimee Nakamura(GTO: Büyük Öğretmen Onizuka) Makie Sugiyama olarak, Hideki Nakamatsu olarak Manabu Okahama olarak, Hidehiko Emi olarak Kōichirō Matsuzaki olarak, Takahiro Ochi Yosaku Inagaki olarak veMika KubotaolarakMai Nagao. Juri Sanemura senaryoyu yazıyor.

Net versiyonda ana çift Yura ve Makoto olarak Nana Nanaumi ve Shinnosuke Fukushima oynayacak. Diğer oyuncular arasında Akira Onoda rolündeki Takaso Kase,Şimdi Handa(Tokyo Üniversitesi Öyküsü) Sanae Onoda olarak, Marumi Shiraishi Akiko Onoda olarak, Ayaka Tomoda Rika Kawada olarak, Yukio Taku Yamada olarak,Natsumi Kamata(Telefon Cesur 7) Jun Onoda olarak,Rakuten Tochihara(Kamen Binici Hibiki) Yosuke Inoue olarak, Saki Seto (Hana Yori Dango 2 [İadeler]) Miyuki Kikuchi olarak,Yukiko SuoMakie Sugiyama olarak ve Tarō Suwa, Makoto'nun patronu Katori olarak.Young Animal dergisinin gelecek sayılarında daha fazla bilgi verilecektir.Genç Hayvan Arashi.

Aki Katsu (Psişik Akademisi,Escaflowne'nin Vizyonu) kendisini bir 'aşk incili' veya 'aşık insanlar için bir kullanım kılavuzu' olarak tanımlayan mangayı 1997'den beri Young Animal and Young Animal Arashi'de çiziyor. Hakusensha, manganın 49. derlenmiş kitap cildini Şubat ayında Japonya'da yayınladı, ve manga şimdiye kadar 23 milyon kopya sattı.Tokyopop yayınlananKuzey Amerika'daki manga daha önce Manga Sutra - Futari H adı altındaduyuruKuzey Amerika yayıncılık faaliyetlerini kapatacağını söyledi.

Medya Patlayıcılar piyasaya sürülmüşadı altında aynı manganın 2002-2004 orijinal video anime uyarlamasıAşk Hikayesini Yükselt. Manganın 2003 yılında bir canlı aksiyon televizyon mini dizisi uyarlaması vardı.

Kaynak: komik natalie