MangaGamer, öfori ekler, Fata Morgana'daki Ev, eden* Görsel Romanlar

MangaGamer, öfori ekler, Fata Morgana'daki Ev, eden* Görsel Romanlar

Ayrıca Chou Dengeki'nin her yaştan versiyonu

Yazılım yayıncılık şirketiMangaGamerCuma günü üç yeni görsel roman yayınlayacağını duyurdu: öfori, Fata Morgana'daki Ev ve eden*. Şirket, eden* ve daha önce duyurduğu Chou Dengeki Stryker'ın hem yetişkin hem de her yaştan versiyonlarını piyasaya sürecek. Chou Dengeki Stryker'ın her yaştan versiyonu şurada mevcut olacak:Buhar.

euphoria, Japon yetişkin oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmiştir.SAAT(Eroge! ~Seks ve Oyunlar Seksi Oyunlar Yapar~). MangaGamer hikayeyi şöyle anlatıyor:

Bembeyaz bir odada, elbiseleriniz ve boynunuzdan başka hiçbir şey olmadan uyanmak. Kapı bip sesi çıkarır, açılır ve devam edip etmemeye karar vermek için saniyeleriniz vardır.

Yeni odaya girdiğinizde, siz diğer altı kız - bildiğiniz kızlar - ve bilgisayarlı bir ses, oynamak zorunda olduğunuz küçük 'oyunu' açıklamaya başlar. Bir kız boyun eğmeyi reddettiğinde, tam zamanında gözleriniz önünde onun öldürülmesini izlemek için yeniden uyanırsınız.

Elektronik ses, soğuk ve mekanik bir şekilde, hiçbir duygu belirtisi olmadan, 'Oyundan çekilmek ölümle sonuçlanacak' diyor. Hayatta kalmak için tek seçeneğiniz, önünüze sunulan kızlardan birini seçmek ve onları ihlal etmektir. Başarısızlık ölüm demektir. Fetih, ölüm demektir.

Akıl sağlığınız bozulmadan bu zorlu 'oyundan' kaçabilir misiniz? Bu zorlu yargılamanın ardından neler bekliyor?

Oyun 2011'de yetişkin bir orijinal video anime haline getirildi. MangaGamer, oyunun yüksek çözünürlüklü remaster'ını tamamen sansürsüz olarak piyasaya sürüyor.

Fata Morgana'daki Ev, Japon geliştirici Noectacle tarafından yazılan gotik bir görsel romandır. Oyun, her biri gizemli beyaz saçlı bir kıza sahip olan, yüzyıllara yayılan trajedi hikayelerini anlatıyor.

Şirket ayrıca, yeni görsel roman başlıklarını yayınlamak için iki bölümlü bir plan duyurdu.küçükler(Rüzgar: Kalp Nefesi, ef - ikisinin bir peri masalı.). Şirket ilk olarak minör's eden*'i iki baskı halinde piyasaya sürecek: eden* ve eden* plus mozaik. Orijinal eden* her yaştan bir oyundur, ancak eden* plus mozaik yetişkinlere uygun içerik içerir.

MangaGamer hikayeyi şöyle anlatıyor:

eden* kıyametten hemen önce, insanlığın çoğu uzaya tahliye edildikten sonra geçen bir masaldır. Dünya'da kalan birkaç askerden biri olan uzman keskin nişancı Ryou, ölmekte olan bir Dünya'daki en önemli kişiyi korumak için uzak bir araştırma tesisine atanır. İnanılmaz bir zekaya sahip, genetiği değiştirilmiş bir insan türü olan insanlığı kurtaran uzay gemilerinin arkasındaki mühendis: Yüce felix, Sion.

Bu tuhaf araştırma tesisinde, Ryou kibar, bazen de müstehcen bir hizmetçi, açık sözlü ve güzel, bıçak kullanmayı seven bir ortak ve trajik geçmişleri nedeniyle en kısa sürede öldüreceği bir binbaşı ile karşılaşacaktır. Ryou'yu bu yerde neler bekliyor?

MangaGamer, oyunun 100.000 ABD Doları kopya satma hedefiyle eden* Steam'de yayınlamayı planlıyor. Eden*'den kazanılan kazançlar, doğrudan minör Supipara - Alice the Magical Conductor görsel romanının ilk bölümünün yerelleştirilmesine gidecek.

MangaGamer hikayeyi şöyle anlatıyor:

Kahramanı Yukinari Sanada, yedi yıldan beri ilk kez Kamakura Şehri, Kanagawa Eyaletindeki memleketine döndü ve büyük kuzeni Sakura Narumi (hizmetçi kıyafeti ile tamamlandı) tarafından karşılandı. Barış içinde yaşamak istedi, ancak kıyı bölgelerine yerleştirilen akademideki hayatı, keskin dilli, yarı Japon güzel Hotaru Amano ve Alice Kamishiro gibi patlayan kişilikleri olan bir grup üyeyle çevriliyken hareketli ve parlak hale geliyor. modern bilimi ve posta siparişlerini seven tembel cadı.

Sonunda kahramanımız, yakın arkadaşı tarafından akademinin geleneksel güzellik yarışması için eylem komitesine katılmaya ikna edilir. Bu yarışmaya katılan sevimli ama her birinin kendine has bir ya da iki tuhaflığı olan kadın kahramanlarla etkileşime giriyor. Eğlenceli etkinlikler (kendi zorluklarıyla) tekrar tekrar ortaya çıkıyor. Bir cadının gücünü ödünç alırken, gülümsemeler, barış, tutku ve aşk hakkında 'o' ile olan hikayeniz başlamak üzere!

Proje Japonya'da bitmemiş durumda ancak MangaGamer projeyi bitirmek için hem eden* hem de Supipara'nın ilk bölümünün satışlarından elde edilen fonları kullanmak için minörlerle birlikte çalışacak. Finansman başarılı olursa, geliştirici tamamlanmış oyunu Japonya'dan önce Kuzey Amerika'da yayınlayacak.