Marie, Persona 4 U2 Game'in Kadrosuna DLC Olarak Katıldı

Marie, Persona 4 U2 Game'in Kadrosuna DLC Olarak Katıldı

PS3/Xbox 360 oyunu 28 Ağustos'ta Japonya'da, 30 Eylül'de Kuzey Amerika'da satışa sunulacak

Famitsu Dergisi ilan edildi bu perşembe4. kişiGolden's Marie, Persona 4 The Ultimax Ultrasuplex Hold için indirilebilir oynanabilir bir karakter olarak mevcut olacak. O satın alınabilir olacakOyun istasyonuJaponya'da mağaza.

[Not: Aşağıdaki ayrıntılar, Persona 4 Golden PlayStation Vita oyunu ve anime uyarlaması hakkında spoiler içerebilir.]

Marie, Persona Kaguya'yı kullanabilecek ve ayrıca çantasındaki gizemli eşyalarla savaşabilecek. Marie, özel hareketi 'Musubi no Kaminari' için beyaz kıyafetini giyiyor ve sis ve aydınlatmayı yönetiyor.Arcade oyununun PlayStation 3 ve Xbox 360 portu 28 Ağustos'ta Japonya'da piyasaya çıkacak. İlk kopyalar oyun için ekstra senaryo setini indirmek için bir kodla gelecek.atlusniyetgemiKuzey Amerika'daki oyunbölgesiz30 Eylül'de Persona 4 Arena Ultimax adı altında. Tōru Adachi de olacakmevcutDLC karakteri olarak.

Hikaye, Inaba kasabasının zamanın çarpıtıldığı ve insanların kaybolduğu kırmızı bir sis örtüsüyle kaplandığı Persona 4 Arena olaylarından sadece birkaç gün sonra gerçekleşir. Inaba neredeyse televizyonun içindeki dünya gibi oldu. Tüm bunlara ek olarak, Persona 4 ekibinin üyeleri Mitsuru ve Akihiko'nun Midnight Channel'da çarmıha gerildiğini bulurlar. Inaba öğrencilerinin önünde, üst sınıflarını kurtarmak için kırsal kasabaya gelen Gölge İşçi biriminin üyeleri Yukari ve Junpei görünür.

Atlus, 2012'de Japonya'da ilk Persona 4 The Ultimate in Mayonaka Arena oyununu PlayStation 3 ve Xbox 360 konsollarında ve Atlus ABD'de yayınladı.piyasaya sürülmüşKuzey Amerika'daki oyun.