Marvel, Ücretsiz Çizgi Roman Günü'nde Titan Crossover'a Saldırı Sunuyor

Marvel, Ücretsiz Çizgi Roman Günü'nde Titan Crossover'a Saldırı Sunuyor

Yenilmezler, Galaksinin Koruyucuları 2 Mayıs Cumartesi günü Kuzey Amerika'da tek seferde dağıtıldı

Marvel'in yayıncılık başkan yardımcısıTom BrevoortNew York City'deki Midtown Comics'teki canlı 'Gizli Savaşlar' sunumunda şirketinin,Titan'a Saldırıve Marvelkarşıdan karşıya geçmekİngilizce olarak Avengers'a komik SaldırıBölümÜcretsiz Çizgi Roman Günü. 'Gizli Savaşlar' Marvel'de yeni bir ark.franchiseBu, sonunda mevcut Marvel Universe ve Ultimate Universe de dahil olmak üzere 'hayal edebileceğiniz tüm evrenleri' birleştirecek. Marvel, Attack on Titan crossover'ı Secret Wars #0 sayısına dahil edecek.

dergi evi's Brütüs dergi tek seferlik yayınladı özellikli Yenilmezler ve Galaksinin Koruyucuları Kasım ayında New York'ta Dişi Titan, Devasa Titan, Zırhlı Titan ve diğerleriyle savaşırken. Orijinal yayın İngilizce diyalog içeriyordu, ancak bir Japonca çeviri kılavuzu içeriyordu. Orijinal manga yaratıcısıHajime Isayamakendisi çizgi roman için arsa yarattı.

Tam personel kadrosu şunları içerir:Senaryo: Hajime Isayama
Bozulmak:CB Çebulski
Çizgi Sanatçısı: Gerardo Sandoval
Renk Sanatçısı: Dono Sanchez Almara
Yardımcı Editör: Jake Thomas
Kurgu: Tom Brevoort
Genel Yayın Yönetmeni: Axel Alonso
Kreatif Sorumlusu:Joe Quesada
Yayımcı:Dan Buckley
Yapımcı:Alan Güzel

Ücretsiz Çizgi Roman Günü, 2 Mayıs Cumartesi günü Kuzey Amerika'da gerçekleşecek.Kodanşa Çizgi RomanlarıAttack on Titan ile kendi Ücretsiz Çizgi Roman Günü örnekleyicisini sunacak,Peri masalı,Yedi ölümcül günah,Noragami, ve dahası. Diğer yayıncılarkatılanbu yılki Ücretsiz Çizgi Roman Günü'nde şunları içerir:Medya(JoJo'nun Tuhaf Macerası,Yu-Gi-Oh!,Pokémon) ve Udon Kitapları (Street Fighter Süper Kombo Özel).

Kaynak: Çizgi Roman Kaynakları aracılığıyla Fandom Gönderisi , ICv2