Masallar Dizisi Yapımcısı Baba Zestiria'nın Tartışmasını Anlatıyor

Masallar Dizisi Yapımcısı Baba Zestiria'nın Tartışmasını Anlatıyor

Heroine, Tales of Asteria hatası, DLC, daha çok tartışıldı

Dizi yapımcısının hikayeleriHideo Baba gönderildi resmi Twitter hesabından bir mesajfranchiseCuma gününde. Mesaj okur:

Tales of franchise hakkında herkes için endişeye neden olduğum için içtenlikle özür dilerim. Oyuncuların temsilcisi olarak görev yapan Famitsu ile spekülasyon ve söylentilere yönelik bir röportaja katıldım. Umarım bu röportaj sayesinde düşüncelerimizi ve duygularımızı anlarsınız.

Not: Bu makalenin geri kalanı, oyun için küçük spoiler içerir.Zestiria Masallarıvideo oyunu.

İçinde röportaj yapmak , Baba, oyuncuların Tales of Zestiria oyunu içindeki sürprizleri ve sürprizleri bizzat deneyimlemelerini istediğini, bu yüzden oyun yayınlanmadan önce bilgi vermediğini açıkladı. Bunun yanlış anlaşılmalara yol açmış olabileceğini kabul ediyor, ancak hiçbir röportajda veya tanıtım materyalinde Alisha karakterinin kahraman olduğunu asla söylemediğinde ısrar ediyor. Hayranlar, oyunun tanıtımının Alisha'nın büyük bir rolü olacağını gösterdiğinden şikayet etmişti, ancak ana oyunda sadece küçük bir rolü olacaktı.Baba, Alisha'nın partide fazla zaman geçirmese de oyunda iki ana rol oynadığını sözlerine ekledi: Birincisi, Sorey'i dış dünyaya yönlendiren kişi olarak ve ikincisi, Sorey'in kendisini daha güçlü hale getirmesi için bir motivasyon olarak. pozisyonunu gördükten sonra güçsüz hissetti.

Alisha'nın Tales of Asteria mobil oyunundaki profiliyle ilgili olarak, bir güncellemeden önce Alisha'yı 'Tales of Zestiria'nın kahramanı' olarak listeledi, Alisha'nın kahraman olduğu sözünün kaldırılmasıyla ilgili olarak, Baba kafa karışıklığı için hayranlardan özür diledi ve geliştirme ekibinin Tales of Asteria, Tales of Zestiria'dan tamamen farklıdır ve kafa karışıklığına neden olur. Olayla ilgili olarak Baba, 'Oyunu geliştiren Zestiria ekibi olarak bizler için, oyuncular için olduğu kadar kalplerimizi de parçaladı.'

Alisha'nın sonsözünde 'devam edecek' sözünün de DLC ana Tales of Zestiria oyununun sona ermesini ifade eder ve gelecekteki bir devamı göstermez. Ayrıca hayran söylentilerine rağmen, senaryoların bir tanesine izin verecek şekilde uyarlanmadığını da kaydetti.seslendirme sanatçısıOdak noktası hikaye ve oyun sistemi olduğu için diğerlerinden daha fazla görünür. Ayrıca anketler gibi şeyler aracılığıyla çok sayıda hayran geri bildirimi aldığını ve franchise ile devam ederken fikirleri dikkate alacağını doğruladı.

baba zatenözür diledibir gösterimde franchise hakkında endişeleri için hayranlaraZestiria Masalları: Doshi no Yoake özel animedeMartAsobi Vol. Salı günü 14 etkinlik.

Oyun sevk edildi 22 Ocak'ta Japonya'da.Bandai Namco EğlenceniyetgemiKuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Avustralasya'da bu sonbaharda PS3 için çıkacak olan oyun, hem Japonca hem de İngilizce ses parçalarını içerecek. Oyundan ilham alan anime özelprömiyeri yapıldıGeçen Aralık ayında Japonya'da. Franchise'ı kutlayan yıllık resmi etkinlik Tales of Festival, 6 ve 7 Haziran'da yapılacak.

Güncelleme: Spoiler uyarısı eklendi.

Kaynak: Famitsu aracılığıyla Hachima Kiko