Masamune kun'un İntikamı Anime Oyuncular Yui Ogura, Asuka Ōgame

Masamune kun'un İntikamı Anime Oyuncular Yui Ogura, Asuka Ōgame

Maria Ise,Kanae Itō,Satomi Satouayrıca yıldız;AT-Xorijinal bitiş dizisi, ekstra program alır

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninHazuki TakeokaveKorumaMasamune-kun'un İntikamı (Masamune-kun İntikam Yok) manga ilan edildi Salı günü anime için ek kadro:

Yui OguraKinue Hayase, Masamune'nin genç bir kız gibi görünen ama aslında 42 yaşında olan sevgi dolu annesi. Masamune'nin zayıflamasından endişe ediyor.

Asuka oyunuChinatsu Hayase, Masamune'nin erkek kardeşini seven ve sık sık odasına karışmak için giden ortaokul ikinci sınıf küçük kız kardeşi olarak.

Ayrıca, şovun oyuncu kadrosuMaria IseSonoka Kaneko olarak,Kanae ItōKikune olarakKiba, veSatomi SatouMari Mizuno olarak. Üç karakter, Aki'nin zekasını ve güzelliğini idolleştiren hayranlarıdır ve genellikle onun korumaları gibi davranırlar.Ayrıca, site ilan edildi kiAT-Xkanal, bitiş jeneriği dizisi için kendi orijinal görüntüsünü ve her bölümden sonra 'Honmono no Ojō-sama wa Dare da?! Ojō-sama Kakuzuke Check' (Gerçek Leydi Kim?! Lady Ranking Check). Ekstra programda Aki ve kadın oyuncular farklı gurme yemekleri deneyecek ve hangisinin en iyisi olduğuna karar verecek.

anime olacakprömiyerüzerindeTokyo MX5 Ocak'ta ve ayrıca AT-X'te yayınlanacak,BS Fuji,televizyonu arıyorum, veKBS Kyotokanallar.

site daha önceakışEkim ayında anime için bir tanıtım videosu.

Oyuncular şunları içerir:

Natsuki HanaeMasamune Makabe olarak

Ayaka OhashiAki Adagaki olarak

Inori MinazYoshino Koiwai olarak

Suzuka MimoriNeko Fujinomiya olarak

Azusa TadokoroTae Futaba olarak

Saori HayamiKojuro olarakShuri

Ohashi, animenin açılış temasını Aki Adagaki karakteri olarak gerçekleştirecek.Çu Ço(Hyoka,kızlar ve tanklar) bitiş tema şarkısını seslendirecek. Biten tema şarkısı için CD single'ı arduvaz 15 Şubat'ta kargoya verilecek.

Mirai Minato(Kader/kaleid gemisi Prisma Illya) diziyi yönetiyorGÜMÜŞ BAĞLANTI.Michiko Yokote(Shirobako,Yeniden YAŞAM,Dagashi Kashi) dizinin senaryolarını denetler ve aynı zamanda onları birlikte kaleme alır.Kento Shimoyama(İyi şanslar hanımefendi!,Hizmetçi × Hizmet,Şömin Örneği).Yuki Sawairi(Yuri ve Arashi,Kız Arkadaş BETAanimasyon yönetmeni) animasyon için karakterleri tasarlıyor.Toshiki Kameyama(Can Colle,Kiznaiver) ses yönünden sorumludur.Lantismüzik yapımcısı olarak yatırılmaktadır.

Yedi Deniz Eğlencesisahip olmaklisanslıKuzey Amerika'daki manga ve hikayeyi anlatıyor:

Aşırı kilolu bir çocuk olan Makabe Masamune, Adagaki Aki adında bir kız tarafından acımasızca alaya alınmış ve zorbalığa uğramıştır. Bir gün ondan intikamını almaya kararlı olan Makabe, sıkı bir kendini geliştirme ve kişisel dönüşüm rejimine başlar.

Yıllar sonra, Masamune yeni bir adam olarak yeniden ortaya çıkar. Yakışıklı, popüler, mükemmel notları olan ve sporda başarılı olan Masamune-kun, Aki'nin okuluna transfer olur ve onun tarafından tanınmaz. Şimdi Masamune-kun, ona yıllar önce zorbalık yapan ve sonunda onu küçük düşüren kızla yüzleşmeye hazırdır. Ama intikam düşündüğü kadar tatlı olacak mı?

Yazar Takeoka ve Koreli kadın sanatçı Tiv (Cennetin Not Defterimanga) serisini başlattıIchijinsha'sAylık Çizgi Roman RexIchijinsha, manganın yedinci derlenmiş cildini 27 Haziran'da Japonya'ya gönderdi. Seven Seas, manganın ikinci cildini 13 Eylül'de İngilizce olarak yayınladı.

Kaynak: komik natalie