Mashable: Willem Dafoe Netflix'in Live Action Death Note'unda Ryuk Oynayacak

Mashable: Willem Dafoe Netflix'in Live Action Death Note'unda Ryuk Oynayacak

2017'de vizyona girecek film

Medya haber sitesi Mashable rapor edildi Salı günü o aktörWillem Dafoe(Spider-Man, Justice League) Netlfix'in canlı aksiyonunda Ryuk'u seslendirecekÖlüm notufilm.

Film olacak prömiyer akış yoluylaNetflix2017 yılında.

Oyuncu kadrosunun geri kalanı şunları içerir:Nat Wolff(Yıldızlarımızdaki Hata, Kağıttan Kentler) Light Turner olarak


Keith Stanfield( Kısa Dönem 12, Düz Outta Compton ) olarak


Margaret Qualley(Artıklar) Mia Sutton olarak


Paul Nakauchi(Yıldız Savaşları: Klon Savaşları) Watari olarak

Shea Whigham(Boardwalk Empire) James Turner olarak

Adam Wingard( Misafir, Sırada Sen Varsın ) üzerine imza attıdoğrudanfilmi veJeremy Slater(Fantastik Dörtlü) senaryonun yakın zamanda bir taslağını kaleme aldı.

Vertigo Eğlence'sRoy Lee( Kara su, Göl Evi, Deklanşör ), Lin Resimleri'Dan Lin( Gerçeğin Bu Yüzü, Sherlock Holmes, Lego Filmi ), Viz Productions'Jason Hoffs(Yarının sonu) ve oyuncuMasi Oka( Kahramanlar, Hawaii Five-0 ) üreticilerdir.Doug Davison( Kara su,Kin, Göl Evi ) veBrian Witten( Karanlık Şehir, Amerikan Tarihi X, Son Durak ) yürütücü yapımcılar ve Niija Kuykendall ve Nik Mavinkurve Warner için projeyi yönetiyordu.

İçindeTsugumi OhbaveTakeshi ObataOrijinal 2003-2006 doğaüstü gerilim mangası, genç Light Yagami, insanları isimlerini yazarak ölüme gönderebileceği bir defter bulur. Dünyanın suçlularına karşı kendi kendini ilan eden bir haçlı seferi başlatır ve yetkililer ve kendine özgü bir dahi dedektif ile bir kedi-fare oyunu başlar.

2006 televizyon anime uyarlaması ve özel bölümlerine ek olarak, Death Note ayrıca 2006'da bir devam filmi olan bir Japon canlı aksiyon filmi uyarlaması aldı.Ölüm Notu: Soyadıve başlıklı bir yan ürünL DÜNYAYI DEĞİŞTİR2008'de. Canlı aksiyon televizyon dizisi uyarlamasıprömiyeri yapıldıgeçen Temmuz'da sona erdi ve geçen Eylül'de sona erdi. yeni birfilmİlk live-action filminin 'yasak devamı' olarak tanımlanan Death Note: Light up the NEW world adlı, 29 Ekim'de Japonya'da vizyona girecek. Manga ayrıca bir sahneye de ilham verdi.müzikal2014 yılında Broadway gazileri tarafından.piyasaya sürülmüşmanga, Japon canlı aksiyon filmleri, anime ve Kuzey Amerika'daki diğer bağlantılı projeler vegevrek rulo akışcanlı aksiyon televizyon dizisi.

Kaynak: ezilebilir (Jeff Schneider) Çizgi Roman Kaynakları