Master the Blade Anime'nin Teaser'ında Oyuncular, Staff, Ocak 2023 Prömiyeri Açıklanıyor

Master the Blade Anime'nin Teaser'ında Oyuncular, Staff, Ocak 2023 Prömiyeri Açıklanıyor

Akari Kito,Kakuma yemeğianime şortlarından dönüş;Naoyuki KuzuyadümenStüdyo Kuyruklu Yıldızanime

için resmi web sitesiyeni animenın-ninHayakenKılıçta Ustalaşmak için Yeniden Doğdu: Kahraman-Kraldan Olağanüstü Squire'a (Eiyū-Ō, Bu o Kiwameru Tame Tensei-Su: Soshite, Sekai Saikyō no Minarai Kishi) light novel serisi Ocak 2023'te prömiyeri olacak bir televizyon animesi olacak. Site aynı zamanda geri dönen oyuncuları ortaya çıkaran bir tanıtım videosu yayınlıyor.Akari KitoveKakuma yemeği.


Naoyuki Kuzuya(Saiyuki Gaiden,Vahşi Adaptör,Juza Engi Engetsu Sangokuden) animeyi yönetiyorStüdyo Kuyruklu Yıldız.Mitsutaka Hirota(Kiralık-Kız Arkadaş,Sıfır yemek,Anime-Gataris) dizi senaryolarından sorumludur.Reiichiro Ofuji(peri Ranmarubanka animasyon yönetmeni) ile karakterleri tasarlıyor.Tomoko Miyakawa,rion matsuda, veMaki Fukuialt karakter tasarımcıları olarak. Ōfuji, Miyakawa ve Matsuda aynı zamanda baş animasyon yönetmenleridir.Masayuki Nomoto.Kenta Higashiohji(süper Shiro,Pokémon Filmi: Ormanın Sırları) müziği besteliyor.Fumiyuki Gitses yönetmeni iken,Emi Takanashises efektleri için kredilendirilir.

Oyuncular şunları içerir:Akari Kitō Inglis Ecus olarak

Ai Kakuma Rafinha Bilford olarak

Her iki oyuncu da mini animeden dönüyor şort Kasım 2020'den itibaren.

J Roman Kulübü lisanslıhafif roman serisi ve diziyi açıklıyor:

Kahraman-Kral Inglis'in son arzusu yeniden bir savaşçı olarak yaşamaktır. Uyandığında, soylu bir ailenin kızı olarak yeniden doğduğunu fark eder! Şövalyelikten reddedildiğinde bile, gelmiş geçmiş en olağanüstü yaver olmaya karar verir.

Hayaken, orijinal roman hikayesini Mart 2019'da Shōsetsu ni Narō (Let's Be Novelists) web sitesinde serileştirmeye başladı veHobi Japonya'nin HJ Bunko baskısı altıncı baskı cildini tarafından illüstrasyonlarla yayınladı.BeğenmekAralık 2021'de J-Novel Club üçüncü cildi İngilizce olarak Aralık 2021'de yayınladı.

Kuromura oldu serileştirme Hobby Japan'daki mangaçizgi roman ateşiweb sitesi ve Hobby Japan üçüncü cildi Aralık 2021'de yayınladı.

Hafif roman serisi zaten esinlenilmiş Kasım 2020'de iki mini anime şortu.

Kaynaklar:Bıçakta Ustalaşmak için Yeniden Doğduanimeler İnternet sitesi , Mainichi Shimbun'un Eski Web