MCM London Comic Con Line Up Haberleri [2016 10 26]

MCM London Comic Con Line Up Haberleri [2016 10 26]

Londra etkinliği cumadan pazara kadar sürüyor

bu MCM Londra Çizgi Romanı 28 Ekim Cuma ile 30 Ekim Pazar arasında gerçekleşecek. Etkinlik Londra'daki ExCel Centre'da. rehber burada . Panel sıralaması için aşağıya bakın.

Anime ile ilgili konuklar yönetmenNaoyoshi Shiotani, animatörTakeshi Honda, ve ana dub-aktörlerden ikisiTitan'a Saldırı(resimde).

Manga İngilteremevcut bir şarkı listesi ile 'Anime Karaoke' sunacak burada . Manga'nın sahnesinde Cumartesi ve Pazar günleri saat 13:00'ten itibaren 'Cilalı Manga' da yer alacak. 2.30'a kadar Tırnak sanatçıları, istismara uğrayan çocuklara yardım eden 'Cilalı Adam' adlı yardım kuruluşunu desteklemek için 'anime çivileri' boyayacak. Ayrıca saat 14.30'da 'Cilalı Manga' çekilişi yapılacaktır. aynı hayır kurumunu desteklemek için; Biletler Cumartesi sabahı Manga sahnesine yakın bir masadan alınabilecek.Anime Sınırlıile ortak bir duruş sergileyecek.gevrek rulo(Kuzey Salonunda). Aşağıdaki başlıkları satacak:Psiko-GeçişFilm (standart DVD, Ltd Collector's Edition Blu-ray/DVD),Metal SimyacıBölüm 1 ve 2 Ltd Sürümü Blu-ray'ler,Tatami Galaksisi(Ltd Sürümü Blu-ray),G'de Gundam Reconquista(Blu-ray),Proje Itoh:uyum(standart DVD, Ltd Collector's Edition Blu-ray/DVD Çelik Kutusu),EscaflowneUltimate Edition (Blu-ray seti),Şanslı yıldız(Blu-ray),haydut yıldızı(Blu-ray). Ayrıca satış olacakFunimation İngilteredahil başlıklarLise DxD DoğanveYuri ve Arashi.

Standda, 'şu anda Crunchyroll'da yayınlanan ve gelecekte ev videosuna gelecek olan birçok altyazılı anime gösterimi' ile bir gösterim odası olacak. Program Cuma günü etkinlikten önce ilan edilecektir.

- Cuma

öğleden sonra 3 -Dünyanın Bu KöşesindeAnime dönemi drama filmi için fragmanlar ve bir klip içeren Mini Vitrin (Manga UK sahnesi).

3.30 - 16.00: Tüm Anime paneli (Gümüş tiyatro)

Cumartesi

öğleden sonra 2 - öğleden sonra 3 Naoyoshi Shiotani paneli (Gümüş tiyatro)

15.00 - 16.00animasyonpanel (Manga Eğlencesidurmak)

16:00 - EuroCosplay Finali (Altın tiyatro)

17:00 - akşam 6 Titan'a Saldırıseslendirme sanatçısıpanel (Gümüş tiyatro) - dub aktörlerin yer aldığıBryce Papenbrook(Eren) veTrina Nishimura(Niyet).

Pazar

12 öğlen - 13:00 Takeshi Honda paneli (Gümüş tiyatro). Honda'nın kredileri arasında mekanik animasyon yönetmeni yer alıyor.Evangelion: 1.0 [Yalnız Değilsiniz], animasyon yönetmeniEvangelion: 2.0 İlerleyemezsiniz [Yapamazsınız], baş animasyon yönetmeniEvangelion: 3.0 Yeniden Yapamazsınız (Yapamazsınız)animasyonun yanı sıraMilenyum Kadın Oyuncu,Mükemmel Mavi,İyileştirme,Rüzgar yükseliyor,Oğlan ve Canavar,öldür la öldür,Marnie Oradayken,Momo'ya Mektup,uzay züppeveKabuktaki Hayalet 2: Masumiyet.

13:30 - öğleden sonra 2 Tüm Anime paneli (Platin tiyatro)

PopAsia Gösterimleri

- Cuma

11:00 - 12:00 öğlen -Nobunaga Budalatarama

Cumartesi

10:00 - 11:00 -Chobitlertarama

Pazar

10:00 - 11:00 PopAsia -Aylık Kız Çocuk Nozaki-kuntarama

Naoyoshi Shiotani imza oturumları Cumartesi günü saat 15.00'ten itibaren olacak. 4.30'a kadar ve Pazar öğlen 12'den 13.30'a kadar. Takeshi Honda'nın seansları Cumartesi günü saat 11.30'dan itibaren olacak. 1.30'a kadar ve Pazar 2'den itibaren. 4'e kadar

Aracılığıyla İngiltere Anime Ağı .