Mecha Naruto Karakteri Animede de Görünecek

Mecha Naruto Karakteri Animede de Görünecek

Orijinal mangalarMasashi Kishimototasarımlarmekanikiçinnaruto: Nihai Ninja Fırtına Devrimi

Bu yılki 33. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü Mecha-naruto— olacak yeni karakterbelli olmakiçindeNaruto ShippudenUltimate Ninja Storm Revolution oyunu — animenin kendisinde de görünecek. Dergi, animenin Naruto'nun tüküren bir görüntüsü olan bu mecha'nın gerçek kimliğini ortaya çıkaracağını söylüyor.

oynanabilirkarakterüç modu vardır: normal 'Mecha-Nar uto', daha sonra bir 'Kyūbi Modu'na ve ardından bir 'Kyūbi Moduna (Mecha Kurama Versiyonu) dönüşebilir. Mecha her evrimleştiğinde, daha da güçleniyor.

Mecha Nar uto, orijinal manga yaratıcısının yeni karakterlerinden biridir.Masashi Kishimotoyeni oyun için kişisel olarak tasarım yapıyor. Oyun, oyuncuların güçleri daha güçlü teknikler oluşturmak için birleştirmelerine olanak tanıyan Combination Ultimate Jutsu saldırıları da dahil olmak üzere yeni oyun mekaniğine sahip olacak. Oyun ayrıca hem Naruto hem de Naruto Shippūden animesinden 100'den fazla oynanabilir karaktere sahip olacak.SiberBağlantı2yine dövüş oyununu geliştiriyor veNamco Bandai OyunlarıÇoktanilan edildioyunun Amerika'ya gönderileceğiOyun istasyonu3, Xbox 360 ve PC (Steam) 16 Eylül'de. Oyun ayrıca Japonya'da 11 Eylül'de ve Avrupa'da 12 Eylül'de piyasaya çıkacak.