Meganebu Anime Gözlüklü Erkek Çocuklar Hakkında Reklamda Önizlendi

Meganebu Anime Gözlüklü Erkek Çocuklar Hakkında Reklamda Önizlendi

Kenji Akabane,Kouki Miyata,Atsushi Tamaru,Junichi Suwabe,Ryohei KimuraDEEN'in Ekim şovunda yıldız

buBS11televizyon kanalı gelecek için bir televizyon reklamı yayınlamaya başladıMeganebu!(kelimenin tam anlamıyla, 'Gözlük Kulübü') Japonya'da anime.

Reklam, bu 'gözlük x ergenlik' hikayesindeki karakterlerin ön izlemesini yapıyor:

Kenji Akabane17 yaşındaki kulüp başkanı ve gözlük kulübünün kurucusu Akira Sōma'yı canlandırıyor. Tüm insanlığı üç gruba ayırıyor: 'gözlük', 'gözlük takmayanlar' ve 'hanımefendiler'. Kontak takanları azarlıyor, etrafta dolaşıp onlara 'zayıflar!!' diyor. Tutkulu bir çocuk olan onun, kulüp arkadaşlarıyla gözlükler hakkında tartıştığı birçok zaman vardır. En sevdiği gözlük türü kare çerçeveli olanlardır ve her iki gözü de 0.03 görüşe sahiptir (Japon gözlük reçetesi notasyonunda).Kouki MiyataAkira'ya hayran olan 16 yaşındaki sevimli küçük kardeş tipi Mitsuki Kamatani'yi oynuyor. Çok sevdiği üst sınıf öğrencisine yardım etmek istediği için gözlük kulübüne girdi. Aşırı saygısı nedeniyle, bazen bölünmüş bir kişiliğe sahiptir. Akira'nın kendisine güvenmesini istediği için çok çalışıyor. Okula ilk girdiğinde havalı olmayan gözlükleri vardı ama yeni gözlüklerini Akira ile birlikte aldı. En sevdiği gözlük türü çerçeve altı çerçevelerdir ve görüşü sol gözünde 0,08, sağında 0,4'tür.Atsushi TamaruKulüp odasındayken bile pek bir şey yapmayan 17 yaşındaki yavaş tempolu, uzaylı bir çocuk olan Takuma Hachimine'i oynuyor. Derslerinde iyi olacak bir prens gibi görünüyor, ama aslında duygusu eksik. Ancak arkadaşlarına kendisinden daha çok değer verir. En sevdiği gözlük türü Wellington cel çerçeveleridir ve görüşü sol gözünde 0,2, sağ gözünde ise 0,4'tür.Junichi SuwabeZamanının çoğunu içeride geçiren 17 yaşındaki gizemli utangaç bir çocuk olan Yukiya Minabe'yi oynuyor. Akira'nın çocukluk arkadaşı, çok akıllıdır çünkü 'yPad'inde hemen bir şeyler arar, ancak birçok konuda gerçek bir deneyimi olmadığı için genellikle korunaklı olarak kabul edilir. Günde en az bir saat şekerleme yapmayı asla kaçırmaz. Yukiya'nın en sevdiği gözlük türü metal üst çerçeveli gözlüklerdir ve görüşü her iki gözünde de 0,01'dir.Ryohei Kimura16 yaşındaki bir öğrenci olan ve kulübün parlak ruh halini yaratan Hayato Kimata'yı canlandırıyor. Sadece gösteri için gözlük takan kulübün tek üyesidir. Görme yeteneği çok iyi olduğu için, ilk başta Akira tarafından kulübe girmesi reddedildi, ancak tekrar tekrar sorduktan sonra sonunda kabul edildi. Kulüp üyelerinin çoğu, doğası gereği dikkat çekmek için onu rahatsız ettiğini düşünüyor, ancak sonunda yolunu bulduğu için hiç umursamıyor. En sevdiği gözlükler oval kare cel çerçeveli olanlardır ve iki gözünde de 2.0 görme vardır.

Stüdyo DEENbir grup 'ikemegane' (gözlük takan yakışıklı) liseli erkekle ilgili projeyi canlandıracak. Bağımsız yönetmenSoubi Yamamoto(Bu Çocuk Uzaylılarla Savaşabilir!,Bu Çocuk Bir Deniz Adamını Yakaladı) Meganebu! ile ilk televizyon anime yönetmenliğini yapıyor!,Atsuko Nakajima(durma,Ranma ½) karakterleri tasarlıyor veDeko Akao(Bakugan: Mechtanium Dalgalanma,Arakawa Köprünün Altında) dizi senaryolarını denetlemektedir.

anime olduilan edildigeçen ay ve farklı bir seslendirme kadrosunun rol aldığı bir drama CD serisine dayanıyor.Shinnosuke Tachibana,Takahiro Mizushima,Takashi Kondou,Masakazu Morita,Daisuke Namıkawa, veInoue'ye git.

Televizyon animesi bu Ekim'de prömiyer yapacak.

Görüntüler © 2013 Meganebu! Proje/Meganebu! Film Ortakları