Megumi Han: Hunter x Hunter Anime 148. Bölümde Sona Eriyor

Megumi Han: Hunter x Hunter Anime 148. Bölümde Sona Eriyor

Gon'un seslendirme sanatçısı, bölümü 'son bölüm' yerine 'dönüm noktası' olarak adlandırmakta ısrar ediyor

Megumi Han gönderildi kaydıyla ilgili son günlüğüAvcı x Avcı148. bölümün dizinin final bölümü olacağı açıklandı.

'Günlük', Gon Freecss'in sesi Megumi Han ve annesi tarafından paylaşılan bir köşe yazısıydı.Keiko Han, kim Mito oynadı. Sütunda şunları yazdı:

Şimdi bu sütunun dönüm noktasından bahsettiğime göre, bahsetmek istediğim bir şey var. Geçen gün,Sanbunzaka Stüdyo, tüm başlangıçların yeri olan, şimdilik anime için dönüm noktası olacak Hunter x Hunter 148 bölüm kaydını gerçekleştirdik. Kendim 'son bölüm' demeyeceğim. İnatçı olacağım ve ona sadece 'bölüm 148' diyeceğim. Bunu söylüyorum çünkü bölüm sayıları açısından belli bir anlamda bu son bölüm olacak ama aynı zamanda yeni bir başlangıcın başlangıcı gibi hissediyorum. Bana sorarsanız 147. bölüm son bölüm, 148. bölüm ise bir nevi son bölüm. Orijinal manga hala devam ediyor ve maceralar henüz bitmedi. Bilinmeyen bir dünya hala bekliyor. Aslında hikayede şimdiye kadar olanlar bir önsözden başka bir şey değil gibi ve gelecek için beni daha da umutlandırıyor.

Bunu söylesem de, 'Üç yıldır her hafta aynı saatte aynı yere gidiyorum ama haftaya bu olmayacak...' diye düşündüğümde çok üzülüyorum....Fazla konuşmamam gerektiğini biliyorum ama duygularımı burada yoğunlaştıracağım. Şimdiye kadarki her şeye ve herkese 'Teşekkür ederim' diyorum.

Animenin 143. bölümü bu Salı Japonya'da prömiyer yapacak.

İkinci televizyon anime uyarlamasıYoshihiro TogashiHunter x Hunter mangası 2011'de yayınlanmaya başladı. Anime o zamandan beriyumurtlayanher ikisi de iki film uyarlamasıprömiyeri yapıldıgeçen yıl.Netflixbaşlamaksağlama2011 animesinin altyazılı bölümleri bu ayın başlarında. Togaşidevam ettirildiHaziran ayında iki yıldan fazla süren bir aradan manga ve seri şu anda devam ediyorŞueisha'sŞönen atlamadergi.

[Aracılığıyla Avcı x Avcı Hayran Kurgusu @Facebook]