MGSV: Phantom Pain'in Metal Gear Çevrimiçi Fragmanı Yayınlandı

MGSV: Phantom Pain'in Metal Gear Çevrimiçi Fragmanı Yayınlandı

Kojima, The Game Awards 2014'te çok oyunculu modu tanıttı

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oyununun Metal Gear Online: Tactical Team Operations modunun ilk fragmanı Cuma günü The Game Awards'da gösterildi. Metal Gear serisi yaratıcısıHideo KojimaÖdüllerde en yeni Metal Gear Online taksitinin Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oyununun çok oyunculu modu olacağını duyurdu. (Fragman aşağıdaki videoda 5:00 civarında başlıyor.)

Oyun Ödülleri yayınlandı ve akış canlı yayın 21:00'den itibaren Cuma günü ET.Kiefer Sutherland(Snake'in sesi) ve Kojima, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain'i tartışmak için etkinlikte göründüler. Kojima, geliştirme ekibinin 'çevrimiçi deneyimin yeni oyuncuların yanı sıra çekirdek hayranları da tatmin etmesini' sağlamak için çalıştıkları için önümüzdeki aylarda daha fazla özellik açıklayacağını söyledi.

Konamibaşlamakyayın AkışıMetal Gear Solid V: The Phantom Pain için geçen ay genişletilmiş bir fragman ve birkaç tanıtım videosu. Oyun için sevk edilmesi planlanıyorOyun istasyonu3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve Windows PC 2015'te.Metal Dişli Katı Voluşuriki ayrıoyunlar: Metal Gear Solid V: Zemin Sıfırları ve Metal Gear Solid V: Hayalet Ağrı . Metal Gear Solid V: Zemin Sıfırları olayların arka planını sağlar Metal Gear Solid V: Hayalet Ağrı . Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, Mart ayında Kuzey Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya ve Avrupa'daki konsollarda çıkış yaptı. Her iki oyun da olacakpiyasaya sürülmüşPC içinBuhargelecekte.

SutherlandoynarKojima'nın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği oyunlarda Snake'in rolü.Yoji Shinkawakarakter ve mekanik tasarımcı olarak hizmet vermektedir,Hideki SasakiCG sanat yönetmeni olarak, Junji Tago teknik direktör olarak veMasayuki Suzukiaydınlatma sanatçısı olarak

Metal Gear Solid V: Hayalet Ağrı Snake'in dokuz yıllık komadan uyanmasının ardından karşımıza çıkıyor. Snake yeteneklerinin çoğunu kaybetti ve kaçmak için bir hastaneden geçmek zorunda.

HangilerialayEylül'de Twitter'da Metal Gear Collection 2014.

Güncelleme: Resmi The Game Awards videosu eklendi.

[Aracılığıyla Hachima Kiko ]