Mieruko chan Korku Komedi Animesi Yeni Görsel, Bitiş Şarkısı Sanatçısını Tanıttı

Mieruko chan Korku Komedi Animesi Yeni Görsel, Bitiş Şarkısı Sanatçısını Tanıttı

Sora Amamiyahem açılış hem de kapanışı söylüyor, ayrıca Ekim animesinin ana karakterini seslendiriyor

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninTomoki İzumi'sMieruko-chankorku komedi mangası, Cuma günü anime için bitiş tema şarkısı sanatçısının yanı sıra üçüncü yeni görseli (görünmez ve görünür versiyonlarda) açıkladı.

Sora AmamiyaAnimede baş karakter Miko Yotsuya'yı seslendiren , aynı zamanda kapanış tema şarkısı Mita na? Mita yo ne?? Mitru yo ne???' (Gördün mü? Gördün, Değil mi?? Şu Anda Görüyorsun, Değil mi???) karakteri olarak. Amamiya ayrıca 'Mienai Kara ne!?' açılış şarkısını da seslendiriyor. (Onları Göremediğiniz İçin, Değil mi!?) Miko olarak. Her iki karakter şarkısını da içeren CD 27 Ekim'de satışa çıkacak.

anime olacak prömiyer üzerindeTokyo MX, BSNTV,AT-X, ve diğer kanallar.döküm üyeleri şunlardır:

Miko Yotsuya olarak Sora Amamiya

Kaede HondoMiko'nun en iyi arkadaşı Hana Yurikawa olarak

Ayane SakuraYulia Nikaido, Miko ve Hana'nın sınıf arkadaşı olarak

Yuki Ogawa(FLCL Aşamalı,Miru Tayt,Türler Arası Gözden Geçirenler) animeyi yönetiyorTutku.Kenta Ihara(Kötü Tanya Efsanesi,dikkatli kahraman,Shachibato! Başkan, Savaş Zamanı!) dizi senaryolarını denetler ve yazar.Chikashi Kadekaru(Juni Taisen: Zodyak Savaşı,Simyacı Kimin İçin Vardır?) karakterleri tasarlıyor ve aynı zamanda baş animasyon yönetmeni.Makoto Bir(Lise DxD Kahramanı, Türler Arası Gözden Geçirenler) canavarları tasarlıyor.Takahiro Majima(Türler Arası Gözden Geçirenler) veShintaro Matsushimasırasıyla yönetmen yardımcısı ve yönetmen yardımcısı olarak görev yapmaktadır.Kana Utatane(KALMAK) müziği besteliyor.

Yen Basın yayınlarİngilizce manga ve hikayeyi anlatıyor:

Bir gün, Miko aniden başkalarının göremediği grotesk varlıklar görmeye başladı. Cevabı kaçmak, onlarla yüzleşmek değil, onları tamamen görmezden gelmek için elinden gelen her şeyi yapmaktı! Korkunç canavarlarla çevriliyken yüzünü düz tutabilir ve günlük hayatına devam edebilir mi?

Kaynaklar: Mieruko-chan anime's İnternet sitesi , komik natalie