Mighty No. 9, CG Animasyon Serisini Aldı

Mighty No. 9, CG Animasyon Serisini Aldı

Keiji Inafune2015 için planlanan yandan kaydırmalı macera oyunu

video oyunu yapımcısıKeiji Inafune barındırılanbir panelAnime FuarıCumartesi günü yaklaşan oyunu Mighty No. 9'un bir animasyon dizisi uyarlaması alacağını duyurdu. Tokyo merkezli animasyon şirketiDijital Sınırseriyi dünya çapında bir pazar için geliştiriyor. Panel bir fragman içeriyordu:

ResmiYoutubeMighty No. 9: The Animated Series için kanal tarif eder hikaye:

Hikaye, dünyanın en güçlü robotları olan MIGHTY NUMBERS'ın bir parçası olarak bir savaş robotu liginde savaşmak için yaratılmış, dönüşen zayıf bir savaş robotu olan BECK'e odaklanıyor. Beck, takım arkadaşlarını insanlığı yok etmeye zorlayan bir virüsten kurtulan tek robot olduğunda, onları durdurmak için kendi yetersizliklerinin üstesinden gelmenin bir yolunu bulmak zorundadır.

Çiğne onu ( Büyük adam ) ve şirketikabarık3,5 milyon ABD dolarının üzerinde kitle fonlamasıkampanyaEkim ayındaki oyun için. Yan kaydırma macerası 2015 İlkbaharında piyasaya sürülecek.Oyun istasyonuHayat,Nintendo3DS, PC, Mac, Linux, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U, PlayStation 4 ve Xbox One.Inafune'nin yanı sıra Naoya Tomita (Mega Man seviye tasarımı, Mega Man 2 aşamaları, Mega Man 5 ve 8 karakter tasarımları) oyunu tasarlayacak ve Takenori Kimoto namı diğer 'Kimo Kimo' (Darkstalkers 3, Vampire Hunter 2 karakter tasarımı) tasarlayacak. karakterler. Orijinal Mega Man film müziği bestecisi Manami Matsumae müziği sağlayacak.

Oyuna ek olarak, Inafune, olası bir Mighty No. 9 canlı aksiyon için Contradiction Films yazarı ve yapımcısı Tim Carter ile görüşüyor.adaptasyon.

[Aracılığıyla pKjd ]