Mikako Komatsu, Tales of Zestiria'nın Rosé'sini Oynayacak

Mikako Komatsu, Tales of Zestiria'nın Rosé'sini Oynayacak

Kousuke FujishimaBandai'den 22 Ocak RPG'si için kadın karakter tasarladıNamco

Bu yılki 42. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi cumartesi günü açıklıyorMikako KomatsuRosé (Roze) karakterini seslendirecek.bayilikdüzenliKousuke FujishimaSorey ve diğerlerine katılan bu kadın karakteri tasarladı. Neşeli ve canlı, grubun havasını belirliyor.

Oyun 'Tutkunun dünyayı aydınlattığı bir RPG' olarak sınıflandırılıyor ve oyunun resmi sloganı 'Gelenek bir gün 'umut olacak'.Bandai Namco Oyunlarıoyunu 22 Ocak 2015'te piyasaya sürecek.

NamcoBandai Studio'nunDaigo OkumuraAlisha karakterini tasarlarken, Kousuke Fujishima Sorey'i tasarladı.Mutsumi Inomataile birlikte karakter tasarımlarına katkıda bulunmak için geri dönüyor.Minoru Iwamoto. anime stüdyosuufotableStüdyo kurucusu ve yapımcısı tarafından bir kez daha ara sahneler için animasyona ve oyunun açılışına katkıda bulunuyor.Hikaru Kondo.Motoi SakurabaveGo Shiinafilm müziğini oluşturuyorlar vesüper sinekoyunun tema şarkısını seslendiriyor. bir animeözeloyundan esinlenerek, oyun yayınlanmadan önce prömiyeri yapılacak.'Fusonic Chain-LMBS' başlıklı tam savaş sistemi (LMBS, 'Linear Motion Battle System' anlamına gelir), franchise'ın gerçek zamanlı savaş sistemini yeniler ve içinde stok olduğu sürece karakterlerin özgürce savaşmasına izin veren bir gösterge ekler. . Göstergeyi kullanarak, düşmanı iyileştirme ve havaya uçurma gibi efektler kullanılabilir olacaktır. Oyun aynı zamanda bir insan ve cennetsel bir varlığın kaynaşmasını sağlayan 'Kamui' adlı yeni bir savaş özelliğini de içerecek. Oyunda Sorey, Lailah gibi Göksel Varlıklarla kaynaşabilecek, formunu değiştirebilecek ve saldırmak için Lailah'ın niteliklerini kullanmasına izin verecek.