Mirei Kiritani, Shōjo Manga Heroine Shikkaku'nun Filminde Başrolde

Mirei Kiritani, Shōjo Manga Heroine Shikkaku'nun Filminde Başrolde

Momoko Kodaçocukluk arkadaşıyla evlenmesi gerektiğine inanan kız hakkında romantik komedi

Canlı aksiyon film uyarlamasıMomoko Koda'sşojomangakahraman Shikkaku(Artık Kahraman Değil) yeşil ışık yaktı. Romantik komedi merkezi, bir gün çocukluk arkadaşıyla evlenmek zorunda olduğuna sıkı sıkıya inanan liseli Hatori Matsuzaki'nin etrafında döner. Manga koştuŞueisha'sBessatsu Margaret2010'dan 2013'e kadar dergi ve Shueisha 10 derlenmiş kitap cildi yayınladı.

AktrisMirei Kiritani(canlı aksiyonArakawa Köprünün Altında,Phoenix Wright: As Avukat,Jigoku Sensei Nube) Hatori oynayacak. Orijinal manganın bir hayranıydı ve zaten onun bir filme uyarlanmasını istemişti. Kōda, mangayı serileştirirken Hatori'yi Kiritani'de gizlice modellediğini, bu yüzden Kiritani'nin Hatori'yi oynamasına gerçekten sevindiğini söyledi. Kōda, geçen gün filmin senaryosunu aldığını ve Kiritani'nin performansında Hatori'nin imzası olan komik suratlarını nasıl yapacağını hayal ettiğini de sözlerine ekledi.

AktörKento Yamazaki(canlı aksiyon Başka,Kyo, Koi o Hajimemasu,L DK) çocukluk arkadaşı Rita Terasaka'yı oynayacak.Kentaro Sakaguchi (canlı aksiyonOtoko no Issho,Umimachi Günlüğü) okulun en havalı çocuğu olan Kōsuke Hiromitsu'yu oynayacak.

Tsutomu Hanabusa(Lisede İlk Çıkış, Handsome Suit, Sadako 3D) bu yaz gösterime girecek filmi yönetiyor.

Kaynak: komik natalie